Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends Pisałem to w komentarzy do innego wpisu, ale pozwolę sobie skopiować. Czy ktoś inny tęskni za starymi strimerami? Jak dla mnie scena jest jałowa jak oglądanie TV. Tęsknie za strimami z przeszłości :
#!$%@? strimy saintviciousa, theoddone, qt zanim zaczął być ultramarudą, scarra jak grał katą zanim weszły tft, nb3 w S3 zanim zaczął to weebowe pepega gówno. Czasy kiedy strimerzy grali w challangerach, a nie na setnym z kolei g2 smurfie, żeby tylko się klikały jutuby ‚S11 full ap crit taric, riot has to nerf this op champ!!!!”
Chyba tylko Voy w miarę trzyma poziom, chociaż jest ugrzeczniony
  • 9
@Mefisto995: akurat on miał skills, ale jakoś go nie lubiłem :D tak samo forgivena. Lubię za to nowe filmy sneakiego od kedy nie gra, bo tam dużo ciekawych info i testowania. Najbardziej mi żal obecnie QT:(
@portas91: kiedyś te streamki były fajne bo Ci ludzie naprawdę byli poziom wyżej. Obecnie ogarnięty(ważne stwierdzenie) Gold jest w stanie normalnie grać lane przeciwko diamentowi. Kiedyś diament robił gierkę dosłownie 1v9. Często gram customy z znajomymi których gdzieś tam znalazłem w internecie i przedział to silver-diament i wiadomo ze ktoś powie ze to gierki for fun. Ale ten kto grał customiki to wie ze zazwyczaj jest to większe pocenie się niż
@portas91: Kiedyś było podobnie. Taki ocelote który miał jeden z większych streamow to nie różni się wiele od takiego Xayoo. Rage i zwalanie winy na innych. Tyle tylko ze ocelote miał serio takie ego a Xayoo czasami mi się wydaje ze wie ze zle zagrał ale robi to dla show i oglądalności
@Polaczek_Cebulaczek: niby tak, ale oni się jakoś bronili i mieli jakieś info i skillsy do przekazania. Obejrzyj jakieś wyczyny SRO, NB3 i zobaczysz. Szczególnym przypadkiem jest SRO, który jest wybitny jeśli chodzi o takie clickbaitowe filmiki w stylu "WTF S11 AP MS TOP LEONA IS THAT BROKEN IDK WHY RIOT DID THAT!!!!!", na kolejnym koncie gdzie nawet nie wyświetla nicku ani swojego ani przeciwników, żeby ktoś nie sprawdzał (chyba, że bardoz