Wpis z mikrobloga

Aplikacja Netflixa na telewizorze smart TV Samsung z 2012 roku, która zawsze działała dobrze, bo miała wsparcie, czeste akualizacje i wiele list tematycznych, od dzisiaj wyświetla tylko filmy z grupy My List, a inne kategorie poznikały. Program został masakrycznie okrojony.
Czy tak tylko na moim modelu telewizora, czy to ogólnie jest jakaś awaria na wszystkich SmartTV Samsunga?
#netflix #samsung #smarttv
  • 6
@Winkey: no właśnie dzisiaj u mnie też już działa, naprawiło się jakoś.
Nie wiem o co chodziło, może netflix wyłączył ograniczył czasowo funkcjonalność bo serwery były przeciążone? Dziwne... w każdym razie dzięki za odzew.
@Winkey: Zniknęła mi aplikacja HBO GO z ekranu Smart Tv w moim telewizorze, nigdzie jej nie ma, został netflix i inne niszowe bardziej. Wiesz coś na ten temat, czyżby Samsung się pokłócił z HBO? Przez kilka ostatnich lat ta aplikacja była już na pierwszym głównym ekranie. Jak u Ciebie na Samsungu teraz?
@Winkey: a z którego roku masz telewizor tzn. model? Mój jest z 2012
Ponoć właśnie to sam Samsung powyłączał w niektórych kilkuletnich już modelach wsparcie dla HBO. Kpina, na pewno więcej nie kupię Samsunga skoro tak w kule lecą.
@Squatlifter: kupowałem w 2019 ale nie wiem z którego roku model, ja póki co nie narzekam, wszystko śmiga ale

sam Samsung powyłączał w niektórych kilkuletnich już modelach wsparcie dla HBO

jeśli to prawda to faktycznie słabo się zachowali