Wpis z mikrobloga

Jak zauważyłem czytając wcześniejsze komentarze, są dwie główne szkoły przechodzenia misji policjanta, albo czołg albo helikopter/samolot. Wybrałem tę pierwszą opcję i podprowadziłem stalowego kolosa z bazy wojskowej, dalsza część to już łatwizna. Poza tym zrobione trzy misje wątku głównego. Dwie dla Torreno - lot samolotem tuż przy ziemi żeby nie został wykryty przez radary i potem jakiś nielegalny zrzut, oraz misja jak z Bonda gdzie wskakujemy motorem do startującego samolotu, potem rozprawiamy się z agentami a na koniec podkładamy bombę i wyskakujemy ze spadochronem. Oraz jedna misja dla Truth gdzie kradniemy Jet Packa z solidnie chronionej bazy wojskowej.
#gtasana100 #gta #gtasa #gry
19karol90 - Jak zauważyłem czytając wcześniejsze komentarze, są dwie główne szkoły pr...

źródło: comment_16073693525JYaixpBFHRzDC7h8dw0mF.jpg

Pobierz
  • 11
@19karol90: wydaje mi się że jak ostatnio robiłem GTA SA na 100% to akurat te policyjne misje vigilante dla urozmaicenia zrobiłem zwykłym radiowozem - całkiem fun, bo czołgiem jest to troche odmóżdżające aż.
@19karol90: raczej karabinem, ale czy rpg ani razu nie użyłem to nie pamiętam bo to z 5 lat temu było. W zależności od sytuacji drive-by albo wysiadałem na drodze, którą by jechali i strzelałem z karabinu. Może po prostu przyfarciłem bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale motorem bym chyba nie próbował, za łatwo się zabić.
@19karol90: Ja przechodzę na początku jeszcze w LS motocyklem/radiowozem. Ale to jest #!$%@?. Zrobić radiowozem w VC to jest dopiero #!$%@? XD
Robisz skoki do "101%"?
@19karol90: Wiem że w SA nie są i dlatego pytam o "101%".
Było driveby. Chodzi o to, że auta odbijają się i wywracają jak pudełka, fizyka o wiele gorsza po prostu. Do tego policjanci, którzy z daleka aresztują. Drzwi otworzone/rozwalone i taki policjant "w locie" (jadąc) potrafi cie aresztować. Albo po prostu zatrzymasz się na sekunde, pojawia sie z dupy policjant i otwiera z prędkością światła drzwi