Wpis z mikrobloga

@Jazon: Zawodowo. Ja też cisnę drążkowo, ale głównie to podstawy.

Najlepsze, że tego typu "ewolucje" z boku wyglądają na wykonywane bez wysiłku, a to wszystko wymaga czasu i mocnych treningów.
@Carlos_Irwin_Estevez: kalisteniki to będzie już z 6-7 lat, z czego 2 pierwsze lata to bardziej rehabilitacja po nawykowym zwichnięciu i ogólnie gówniane treningi xD później baza i baza z ciężarem, od września zeszłego roku typowo na Street Workout się przestawiłem. Ale fronta rekreacyjnie wcześniej już trochę sobie wjeżdżałem od czasu do czasu, jakoś łatwo mi to przyszło xD

@ImNotHere: 5x w tyg po 2,5-3h treningów xD ale ćwiczę tyle elementów,
@3k1m: ciężko powiedzieć. Ogólnie to nie wiem, czy widzę różnicę, nie wiem na ile to zmiana treningów, a na ile suplementy. Ale niektórzy bez ćwiczą i mają lepszy progres xD ziomek mistrz Polski w pompkach raz w życiu kreatynę kupił, tak to tylko białko do naleśników jedynie xD a na dipa +120kg leci xD
@Jazon:
Ja po kreatynie czuję sporą różnicę i nawet jak przestanę suplementować, a trening robię ten sam to często ludzie mówią, że spadłem. Pompuje mnie i to ostro xD
@3k1m: to trochę też placebo xD też tak kiedyś miałem xD wlatuje trening elegancko, zadowolony jestem, nagle przypomina mi się, że kreatyny nie wziąłem i #!$%@? bombki strzelił, nagle zero mocy xD nie mówię, że nie pomaga, ale też bym jej jakoś nie przeceniał xD
@Carlos_Irwin_Estevez: a i zapomniałem dopisać, akcesoryjnie na koniec treningu robię ćwiczenia z ciężarami (przy treningu pod planche robię np OHP, Zanetti, ławkę).
@3k1m: a no to pewnie monohydrat, jak jeszcze ćwiczyłem 'silownianym' trybem masa/redukcja to też mono fajnie pompowało xD
@lufi: ja tam sobie michą nie zawracam głowy, jak jest dobry trening to się na wszystkim urośnie xD mięsa jem homeopatyczne ilosci, obiady mam w pracy i zazwyczaj są małe porcje mięsa xD owoców sporo wcinam. A na kolacje, po treningu właśnie banan i bialeczko zawsze. Jak w pracy zamawiamy kebsika, pizzerke, czy burgera to też sobie nie odmawiam nigdy xD
@lufi: ja to nie wiem, jakiegoś mikrokoksa byś się musiał pytać co to się zna na temacie xD ja po prostu pije jedna porcje + banan, bo nie lubię się napychać na noc