Wpis z mikrobloga

@x-kom Czy łaskawie możecie odpowiedzieć jak z dostępnością iPhone 12 pro? Bo według wiadomości, którą dostałam zamawiając telefon to powinnam już dawno go mieć. 1,5 tygodnia temu na infolinii dowiedziałam się, że spodziewacie się w ciągu tygodnia dostawy. Telefonu wciąż nie mam, tak samo jak odpowiedzi na maila. Za to z peppera dowiedziałam się, że osoba, która złożyła zamówienie tego samego dnia już je dostała.

#xkom #iphone
  • 13
18 listopada, zero informacji


@phalaenopsis: ". Za to z peppera dowiedziałam się, że osoba, która złożyła zamówienie tego samego dnia już je dostała" Może ta osoba zamówiła inny model/kolor/pojemność, i dlatego szybciej mu przyszło :/
@phalaenopsis: W przypadku iPhone 12 Pro otrzymujemy regularne dostawy od producenta, jednak liczba produktów jakie się na nich pojawiają jest mocno ograniczona. Wszystkie zamówienia realizujemy w kolejności chronologicznej. Dołożymy wszelkich starań aby zamówienia zostały zrealizowane najszybciej jak to możliwe
@funkiey W mailu mi napisali, że chlip chlip, producent nie podaje terminów dostaw i czas realizacji może wynosić kilka tygodni.

@xkom To znacie terminy dostaw czy nie? Skoro koledze byliście w stanie podać jakieś konkrety to ja też poproszę.