Wpis z mikrobloga

Ja nawet siebie nie lubię.


@Sleeps: Wyjaśnij, dlaczego? Przejrzałam na szybko Twoją aktywność, wydajesz się bardzo sympatycznym, miłym człowiekiem.
@Sleeps: Myślę, że jednak przesadzasz. Bądź bardziej wyrozumiały dla siebie.

@nalej_mi_zupy: Jak definiujesz "możliwość tworzenia" - każda aktywność jaka powstaje w serwisie, jest publikowana przez użytkowników. Nie blokujemy możliwości dodawania znalezisk czy ich komentowania :-)
@a__s to nie kwestia przesady tylko diagnozy lekarskiej. Nie przestanę nagle czuć się jak gówno, zwłaszcza, że życie wcale nie pomaga, kolejno podkładając tylko kłody pod nogi.
pomóż stworzyć miejsce


@a__s: a dacie radę stworzyć miejsce, gdzie czarnolisto działa, a nie tylko "tak tylko trochę"? Jak bardzo trzeba czarnolistować, np. polityczne treści, by w końcu ich nie widzieć, mimo iż ma się tag polityka, domenę tvp, konto regiony na czarno? ...po czym widzisz znalezisko #polityka konta regiony z domeną tvp.
@a__s: Chodzi o pozbywania się raka ze strony głównej, wykopaliska i mirko. Polityki nie da się czytać przez bekizlewactwa/prawactwa/neuropy. Z drugiej wrzucenie polityki na czarną powoduje, że się nie dowiem niczego co się dzieje w Polsce. Dodawanie na czarnolisto nic nie daje, bo troll kont powstaje kilkadziesiąt miesięcznie w miejsce każdego zbanowanego.
@kapuczina_corki_somsiada: Staramy się dbać o to by polityczne treści były odpowiednio otagowane, ale musisz mieć świadomość, że nie jesteśmy w stanie w 100% usunąć Ci politykę sprzed oczu. Polityka, Polska, prawo, ekonomia i wszelkie tematy społeczne zawsze będą bardzo mocno ze sobą powiązane. Dlatego nie wszystko da się schować pod tag #polityka - tu zalecałabym nie tylko korzystanie z czarnych list, ale również z obserwowania tych tagów, które Cię interesują. W
Chodzi o pozbywania się raka ze strony głównej, wykopaliska i mirko. Polityki nie da się czytać przez bekizlewactwa/prawactwa/neuropy.


@nalej_mi_zupy: Dobrze, co zatem Twoim zdaniem powinniśmy zrobić?
@a__s: Naprawić czarnolistowanie to po pierwsze. Stworzyć algorytm, który zmniejsza zaufanie wpisów/znalezisk z tagami/domenami/użytkownikami, którzy mają wysokie ratio czarolistowania. Oczywiście waga użytkowników bordo/z długim stażem powinna mieć większe znaczenie w takim algorytmie niż zielonek.

To spowoduje, że floodowanie wpisami np z domeny X, którą dużo osób będzie miało na czarnej będzie bezsensowne bo bardzo trudno będzie takiemu znalezisku wejść na główną nawet jak sie skrzyknie całe komando politycznych trolli.