Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@songozachar: wg mnie w szafkach najważniejsze są fronty i osprzęt. Płyta to tylko korpus i nie dzielilbym włosa na czworo. Ważniejsze jest natomiast firma która rozcina i okleja, czy jest na dobrym sprzęcie i porządnie. Mam taką co robi na wysokim poziomie i taka co trochę słabo ale mają paskudne wzory płyt których nie ma nikt inny a zdarza się dorabiać szafki w takie dziwne wzorki że muszę brać od nich.
@pigoku dziękuję za wiadomość! Pytam bo szukam firmy do zrobienia 6 różnych rzeczy (kuchnia, 3 szafy wnękowe, 2 regały) na wymiar i jedna z firm dała ofertę bardzo korzystną cenowo w stosunku do reszty i zastanawiam się czy to nie jest podejrzane.
@pigoku dzięki :) właśnie mam ten sam problem, wycena od 6 do 20 tysięcy. Zastanawiam się na ile ta wycena 6 tysięcy (w sumie 7 po zmianie na blum, dołożeniu kosza cargo i sortowania śmieci) jest realna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@songozachar: jakiś gość dorabiający na kuchniach, robi jedna na miesiąc po godzinach i firmę ma w starym fokusie albo a4. Jeżeli jest staranny i precyzyjny to zrobi ładnie ale to najlepiej brać z polecenia żeby nie trafić na partacza. Jak się Marcel obudzi to może coś więcej powie. Ja robię pojedyncze szafki i przeróbki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@songozachar: miałem tak samo jak brałem się za wykończenie swojej chaty. I dlatego teraz mam firmę która działa w branży wykończeń :-)
Więc ołówek w łapę, odpalić YouTube i może coś sam wykombinujesz skoro jest okazja.
@pigoku :) to nie moja bajka niestety, nie jestem też jakoś super biegły w majsterkowaniu, jak coś muszę to zrobię ale nie sprawia mi to wielkiej przyjemności więc nie dałbym rady tak zarabiać na życie