Wpis z mikrobloga

#perfumy mam do Was pytanie - czy moge trzymać perfumy w łazience ale w zamkniętej szafce? Czy to im zaszkodzi? Czy lepiej przenieść je do pokoju. Pytam bo czytałem ze nie można trzymać perfum w łazience ale ja nie trzymam och na wierzchu.
  • 16
  • Odpowiedz
@avantgarde89: możesz sobie trzymać gdzie chcesz. Na mirko wokół tego obrosła jakaś dziwna legenda i każdy to powtarza, zupełnie bez zastanowienia.

Jeśli trzymasz w zamkniętej szafce, to żaden problem, bo do swiatla jescze rzeczywiście można mieć obiekcje i nie należy wystawiać flaszek na jego bezpośrednie działanie. Kiedyś ktoś wspomniał o wilgotności powietrza. To jest sensowny argument ale mający zastosowanie nie do przechowywania a używania. Chodzi o to, żeby do flaszki
  • Odpowiedz
@FELIX90: Uee, ale co to za prysznic. Swoją drogą, widziałem raz brodzik na jednej z delegacji, gdzie jakby perzycupnąć to dałoby radę się podtopić. Widziałem też wannę zalaną do połowy betonem, bo widocznie spód był już dziuraay xd
  • Odpowiedz
@ZnubionekFan: Normalny prysznic a nie co to za prysznic. Słuchawka jest, deszczownica jest, szyba jest, problemu nie ma :D
A co do głębokiego brodzika to ja bym w takim siedział jak w misce, gdybym nie miał wanny.
  • Odpowiedz