Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 9
681 135 + 14 + 15 + 15 + 15 = 681 194

A trenażer też się liczy?

Kupił Niebieski taki fajny sprzęcik - coś wspaniałego.

Ja to ciepłolubna jestem, w takie temperatury wołami by mnie nikt nie wyciągnął na rower. Siłownie zamknięte, jakoś sobie radzić trzeba...

A tutaj? Mam 45 min? Fajnie by się troszkę zmęczyć? Cyk, odcineczek Star Treka i kręcimy 45 minut :)
Trenażer fajny z aplikacją, można sobie trening wybrać (a i pewnie samemu ustawić), zwiększa obciążenie, liczy waty, czas, dystans i co tylko!
Polecam ten stan :)

#rowerowyrownik

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
źródło: comment_1606768789wSZpF45WiBm8NhKQxyKxA8.jpg
  • 17
@mmmmmmmmmmmmmm: Jechałam raz, bo dostaliśmy miesiąc gratis. Fajna sprawa, fajna, tylko taka nie za tania ;)
Niby można na jednym koncie jeździć, ale fajnie by mieć swoje i za samego Zwifta się robi 300 cebulionów na miesiąc.
A tą aplikację dostaliśmy z trenażerem na rok.
@InterferonAlfa_STG: moja zamknięta :/ A ja nie mam multisporta tylko ewentualnie karnet. Z resztą w tej chwili jestem w stanie wymyślić milion powodów, żeby tylko nie iść na siłownię bo mi się okrutnie nie chce, a w domku mam ciszę i spokój i komfortowe warunki :)
@mmmmmmmmmmmmmm: No fajnie, płacisz abo za miesiac, dostajesz bana. Placisz kolejne abo :D. Konkurencji dla cukiergowego, socialmediowego Zwifta szybko nie bedzie.
Na szczescie, nie uzywam Zwifta.