Wpis z mikrobloga

@Arekt: to ta darmowa gra czy tylko ma darmowy okres? To Battle Royale? Można grać z przyjemnością samemu, czy to typ gry gdzie trzeba mieć drużynę znajomych/klan, bo z randomami nie ma zabawy?
Większość dobrych poradników do gier jest po angielsku, dlatego ustawiam wszystkie gry po angielsku, nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w grę po polsku z wyboru(częściowo problemem było dobieranie ciągle tych samych aktorów do spolszczeń, częściowo nierówny poziom, często
@RabarbarDwurolexowy: battle royale jest za darmo, można grać solo dwojkl trojki i czwórki, strzelanie jest dos arcadowe o wiele latwiejsze niz np w csie, bronie sa realne i dobrze odwzorowane, kazdy karabin ma swoj odrzut i inaczej sie je kontroluje i gry nie jest p2w ale trzeba sporo grindowac bo musisz wbic lvl zeby odlbkowac bron i pozniej ja wyexpic a czy CI pojdzie na srednio wysokich to nie wiem, zalezy
@Arekt: O panie! 92GB!, chyba się zastanowię nad kontynuowaniem instalacji, muszę przeskanować dysk, bo mam tyle gierek, że się pogubiłem, pewnie połowę mogę skasować bez mrugnięcia, tylko muszę je znaleźć, RDR2 nie gram od kilku miesięcy ale mi szkoda, bo ciągle sobie wmawiam, że wrócę jak mnie najdzie:). Spróbuję Warzone, bo chyba przesadziłem z ARMA 3 podobnymi grami po kilkunastu latach przerwy w graniu i złożeniu kompa do grania, nie mam
@Arekt: No nieźle, widzę że galil dalej grany. Ja ostatnio próbuje z Grau'em i skinem Oophaga - nie trzeba dodawać celownika bo ma taki fajny mechaniczny, a to oznacza zwolnienie miejsca dla kolejnego dodatku do broni.