Wpis z mikrobloga

@TwujKoshmar: Dokładnie to, co napisałeś. Miesiące trąbienia o połączeniu, zapowiadali migrację gdzie się dało, a skończyło się na uwalonym systemie - od web, przez mobile kończąc na telefonicznym. Bank leży, ludzie nie mają dostępu do pieniędzy, infolinia leży i kwiczy, a "reprezentacja" banku jak zaklęta w dupie odsyła wszystkich do... kontaktu telefonicznego. Wszystko leży. Martwe. Już sam wybór dat na migrację pokazuje, jacy amatorzy się za to zabrali.
@Gari90: ja od wielu lat jako swój główny bank mam ING i mogę polecić. T-mobile miałem jako konto zapasowe, ale teraz myślę, że to dobry pomysł, żeby się tego konta pozbyć, niech tylko będzie możliwość się do nich dodzwonić :D
@mietkomietko: Nie wiem, ale się domyślam.

Już pomijam jakieś czarne piątki czy tygodnie, bo to pic. Tu chodzi o profesjonalizm ludzi, którym powierzam swoje pieniądze. Banda amatorów.
@mietkomietko: miałam podobny problem, który wynikał z tego, że Alior połączył konta
tzn. miałam konto na T-Mobile i również w Alior, które zostało stworzone w momencie tworzenia karty kibica (kompletnie o tym zapominałam, że coś takiego mam). Wystarczyło znaleźć dokumenty do konta z Aliora i użyć tamtejszego CIFu. Podobno było to wspomniane, w którymś z dokumentów, że będą łączyć konta...
@Gari90: Parę lat temu szef uciekł z banku przejętego przez Aliora, dlaczego?
Bo te skurczysyny wprowadziły opłatę za przelewy zagraniczne, uwaga przychodzące.
Po 20 czy 30 zł x ilość przelewów kiedy się robi transport międzynarodowy to wychodziła masakra.
@maryneczka nikt nic nie mówił że trzeba znać jakiś numer CIF z umowy z t mobile, tylko że będzie można się NORMALNIE ZALOGOWAĆ okey no to super ja ucieszony ze nic nie muszę robić spokojnie czekałem a teraz co #!$%@?? Muszę iść do placówki aliora żeby mieć dostęp do kanału bankowego a placówki WSZYSTKIE #!$%@? MAC pracuje 9-17 tak jak ja. #!$%@? mac
@ShpxLbh: ja normalnie logowałam się CIFem na koncie w T-mobile, więc dla mnie to nie "jakiś tam". Też byłam zła kiedy nic nie działało, tyle, że u mnie okazało się, że konto zostało przypisane do istniejącego w Aliorze - podałam to jako przykład (pomoc) dla osoby, która być może ma taki sam przypadek.