Wpis z mikrobloga

Ech, przy okazji migracji z #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank odkryłam, że moje konto oszczędnościowe ma zawrotne oprocentowanie 0,01%.
I w sumie to nie wiem co z tym robić, było mi wygodnie trzymać oszczędności oddzielone, a że wpadały jakieś tam grosze to mi nie przeszkadzało, ale teraz jak ma nie wpadać nic to (°°
No i nie wiem, mam zakładać co 2-3 miesiące nowe konta żeby cokolwiek dostawać? (Z tego co widzę to zazwyczaj tylko przez ten czas jest jakieś sensowne oprocentowanie).
Ech wkurzyłam się, nie jestem specem od bankowości i oszczędzania, wiedziałam że jest kiepsko z oszczędzaniem, ale nie że jest aż tak źle
#gorzkiezale #bankowosc #finanse
  • 4
że moje konto oszczędnościowe ma zawrotne oprocentowanie 0,01%.


@azetka: Lepszego raczej nie będzie. Ogólnie teraz nawet lokaty robią cię w takiego wuja że aż boli :(

a że wpadały jakieś tam grosze to mi nie przeszkadzało,


@azetka: Ja tak korzystam z tego odkładania kiilku gorszy przy zakupie. W myśl zasadny, a niech chociaż będzie coś, a nie przepieprzę wszystko na głupoty :/

Ech wkurzyłam się, nie jestem specem od bankowości
@miesnakrowa: no z tego co na szybko sprawdziłam to jakiekolwiek oprocentowanie można dostać praktycznie tylko będąc nowym klientem banku i to przez 2-3 miesiące. Mój czas który będę musiała przeznaczyć na #!$%@? się z nowym numerem konta jest chyba więcej warty xD