Wpis z mikrobloga

Potężny Chad Dr Sharpankee, masakrujący p0lki, kukoldów, simpów i skrajne lewactwo, najlepsze jego filmiki to gdy jest dużo o relacjach damsko-męskich, julkach, kukoldach itd, a nie polityce ale i tak człowiek pełen rozumu i godności człowieka
Szanujesz - plusujesz
#szarpankizzyciem #blackpill #p0lka #przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #chad #spermiarz #spermochlip
źródło: comment_1606667786B0Br8Q4ArRxuS3CW6mUpiC.jpg
  • 85
@Zdzichu333:

Potężny Chad Dr Sharpankee, masakrujący p0lki, kukoldów, simpów i skrajne lewactwo, najlepsze jego filmiki to gdy jest dużo o relacjach damsko-męskich, julkach, kukoldach itd, a nie polityce ale i tak człowiek pełen rozumu i godności człowieka


Zamiłowanie do populistów u osób o poglądach prawicowych to jest coś nieprawdopodobnego. Wystarczy szczekać jak wy, nagrać to na yt i z automatu zostaje się bogiem.
@przegrany_przegryw:

marta lempart?

Ale nikt z Lempart nie robił bożka. Nie przypominam sobie, żeby główna była zaspamowana filmami w stylu "LEMPART ZNISZCZYŁA INTELEKTUALNIE PRAWAKA", a lewicowe tagi masturbowały się do jej wypowiedzi. Lempart raczej od razu była chłodno przyjęta i nikt z #neuropa się nią nie zachwyca, a przynajmniej nie w takim stopniu jak prawaki zachwycają się jakimiś braunami czy innymi klaunami.
@AntyKuc: Ja mam wrażenie, że przeciwnicy "Szarpanek" mają problem ze zrozumieniem, że on to robi mocno ironicznie, często przejaskrawia i robi sobie jaja. Każda normalna osoba ogląda go z dystansem i wie, gdzie mówi serio, a gdzie żartuje xD. Tylko oświeceni przeciwnicy Szarpanek mają problem żeby to zrozumieć, że nie można brać wszystkiego co mówi na poważnie.
@haosek: Tak tak, chłop robi widzom wodę z mózgu powtarzając w kółko tylko to co chcą słyszeć i później jak chcesz z kimś poprowadzić dyskusje to Cię zwyzywa od cucków/kukoldów/simpów/julek (*niepotrzebne skreślić) i się zesra. Gość jest zwyczajnie szkodliwy dla osób z tagu przegryw, bo tylko pogłębia ich uprzedzenie do każego i utwerdza w #!$%@?.

Dawno nie widziałem tak ohydnego populisty, a łykopki mu jeszcze przyklaskują i uważają się za "woke",
@GoT0Sleep: Ja tam go lubię posłuchać, bo celnie punktuje pewne rzeczy, które dzieją się w naszym społeczeństwie. Ale nie ma on wpływu na mój światopogląd, tym bardziej na moje słownictwo czy zachowanie ;). Każdy film na youtubie powinien być oglądany z dystansem i dla relaksu, a nie jako jedyne słuszne prawdy.
Żeby go traktować poważnie w 100% i brać każde zdanie jako wypowiedziane "na serio" to trzeba być nienormalnym i na
@Zdzichu333: Nie szanuje... neutralne mam podejście do niego.. Raz czy dwa zrobił dobry filmik a reszta to po daną grupę społeczną i użycie jak największej ilości słów chad, julka, itd ku uciesze dzieci które bawi to tak samo jak w szkole ktoś narysuje #!$%@? na tablicy. Wszystkie materiały pod konkretnie tą narrację.
Jak był drugi dobry filmik to z kolei zaczął wpychać tam politykę i to mocno.
@AntyKuc: Oczywiscie lepiej mówić o tym że klimat sie ociepla i trzeba zlikwidować rolnictwo, przemysł a kto sie nie zgadza to faszysta i do wiezienia go. @AntyKuc: Twoim i reszty gamoni jak Ty jedynym autorytetem jest egoizm i masturbacja na wszystkie mozliwe sposoby. A co do zarpanki to zwykły koleś, który wypowiada się na różne społeczne tematy, czasmi mądrze, czasami żartobliwie ale też czasami powie coś głupiego.
@AntyKuc: Co złego jest ze zgadzamy sie z czyimiś poglądami ? Co złego jest w tym, że ktoś głośno mówi swoje zdanie, z którym sie jakoś utożsamiamy ale sami z jakichś powodów czy to braku czasu czy możliwosci nie publikujemy tego nigdzie np. w internecie ?
Zamiłowanie do populistów u osób o poglądach prawicowych to jest coś nieprawdopodobnego. Wystarczy szczekać jak wy, nagrać to na yt i z automatu zostaje się bogiem.


@AntyKuc: im się co kilka miesięcy idol zmienia, a materiały tak samo żenująco gówniane.
Zamiłowanie do populistów u osób o poglądach prawicowych to jest coś nieprawdopodobnego. Wystarczy szczekać jak wy, nagrać to na yt i z automatu zostaje się bogiem.

@AntyKuc hehe głupie prawaki
: To nie projekcje, a fakty. Imponują wam negujący autorytety i posługujący się chłopskim rozumem półmózgi, które jednak potrafią wami manipulować, co świadczy o tym, że jesteście jeszcze głupsi od nich.
@AntyKuc autorytety są spoko? Bo to chyba cecha konserwatyzmu