Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Mircy, robiłem porządki w starych rzeczach i znalazłem kartridże do #nes aka #pegasus
Nie pamiętam już co na nich jest, niekoniecznie to, co prezentują etykiety. Podejrzewam że to głównie składanki typu milion gier w jednym :)
Szkoda mi to wyrzucać, może ktoś chętny przygarnąć?

#rozdaja #retrogaming
Pobierz Bionizy - Mircy, robiłem porządki w starych rzeczach i znalazłem kartridże do #nes ak...
źródło: comment_1606662251Dik5nqbLYqOWpfXj2o5Ag8.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@booogus: pamiętam, że grałem i w Batmana i w Robocopa, więc jest spora szansa, że właśnie te gry są na tych kartridżach :) napisz na pm, dogadamy szczegóły

@Impuls94: lol, dzięki - jak @booogus nie weźmie, to wrzucę ponownie z poprawionym tagiem. W olx nie chce mi się bawić, bo nie będę brał za to kasy, chcę się pozbyć, ale szkoda mi wyrzucać do śmietnika takie perły gejmingu xD
@Bionizy: Czesc kolego dla chrześniaka szukałem waśnie w necie jakiś kartridży bo chciałem mu pokazac w święta jak wujek się bawił w dzieciństwie i chetnie przygarnę coś z tych tytułów a w zanim stawiam pizzę z pyszne.PL :-) daj znać
@Bionizy wszystkie :) okładki jak to w chińskich podróbkach nie mają nic wspólnego z zawartością. A najciekawsze że najwięcej grałem w 500in1 bo jest tam contra :) dzięki jeszcze raz