Wpis z mikrobloga

Skoro w piątek wykopowe piwo to trzeba dograć ostatnie szczegóły, szczególnie że jutro chcę zrobić rezerwacje.

@Mimla: @Destr0: @Erc: @Ginden: @pomarange: Wy będziecie na pewno? Jutro dla was idę rezerwacje robić licząc was:) @Volter Już wiesz co z Tobą? @karmelkowa: @Seshiro: @Karzkol: Was nie będzie na pewno ale jakby się jakiś cud wydarzył i nie mielibyście co robić to zapraszam :>. @trq @Micjur @podrozujewiecwykopuje @kkrzyzak @Teutonenschwert: Co z wami?

#wykopparty #piwo #piwoslask #zabrze #slask
  • 49
@Krzysiek1203_88: Zawołałem tylko Zabrzan. To znaczy we pierwszym wpisie . Jedynie na gg 3 osoby z poza Zabrza zawołałem. Twojego gg nie mam (wiem, ze mam fb :P) więc zapomniałem Ciebie poinformować za co przepraszam :). Także jak masz czas w [piątek to zapraszam :)

@Destr0: Cicho bo Ci chatę spalę. W przeciwieństwie do Ciebie wiem gdzie mieszkasz wiec mogę spalić dom bez obawy, że mi zrobisz to samo:P.
@5th: Ale bez żadnych zdjęć proszę :D ! Ostatnio zbyt kontrowersyjnie to wychodziło ;) . I co to za knajpa? Ja już jestem stary i nie znam :( .
@5th: Nie. Ja jestem 4 ever alone :-D Kumpel któremu smutno sie zrobiło że nikt obcy go nie zaprasza na piwo. A że czasem też wchodzi na wykop to czemu nie. ogólnie to myśle że im więcej tym weselej.
@Krzysiek1203_88: Moje to 477 69 27 :). Teraz przydałoby się Twoje zapisać i możemy się ścigać kto pietwszy zapisze:). Kiedy będziesz wiedział czy przyjdziesz?

@Volter: Na 95% będziemy siedzieć w przychodni. Jak idzie ta uliczka obok teatru to idac nia w gore po lewej masz teatr a na tej samej wysokosci po prawej Przychodnie. Spotykamy sie o 17 na placu teatralnym po teatrem.