Wpis z mikrobloga

Witam, mam pewien problem z zaakceptowanymi pokestopami, otóż pojawia się tylk 4-5 na 7 zaakapetowanych pokestopow , które tak jakby przez bład gry nie pojawiaja sie w systemie niantic, otóż nie chodzi tutaj o komorki s17 poniewaz wszystko jest w pozadku sa dodane na odzzielnych , problem tkwi w tym ze poprostu sie nie pojawia, skad to wiem ? poniewaz dodalem juz 4 razy kilka tych samcyh pokestopow i nie ma ich w bazie nie zostaly oznaczone jako duplikat , zostaly zaapectowane poraz kolejny w systemie wayfarer ale nie pojawily sie oraz nie ma ich na mapie ingres intel. Czy moze to byc spowodowane tym ze mimo ze pokesopy sa w odzzilenych komorkach s17 to sa zbyt blisko siebie ? Ponizej dodaje zdjecie miejsc w ktyrch po raz 4 pokestopy zostale dodane i zaakepctowane w systemie wayfarer i nie ozaczone jako dupliakt ale poraz 4 nie chcac sie pojawic w grze.
#wayfarer
adrianrambopl - Witam, mam pewien problem z zaakceptowanymi pokestopami, otóż pojawia...

źródło: comment_1606509588NZaZsiZKQvZxw0ipQYhR5s.jpg

Pobierz
  • 5
@adrianrambopl: Sam sobie odpowiedziałeś na zadane przez siebie pytanie. Nominacja nie pojawia się w Ingressie ani w Pokemon GO, ponieważ mimo to, że jest w innej komórce s17 jest za blisko punktu który znajduje się w innej komórce. Też miałem podobny problem, zgłaszałem dwukrotnie pocztę, niby 2 razy została zaakceptowana a mimo to nigdy w żadnej z gier się nie pojawiła bo jak później się okazało była za bliko innego punktu