Wpis z mikrobloga

Cześć, mam 22 lata, jestem Damian z Krakowa, i postanowiłem otworzyć swój kanał o gotwaniu, w szczególności kuchni włoskiej. Zainteresowałem się nią parę lat temu i kształcę ją praktycznie codziennie do tej pory. Mam nadzieję, że przekażę kilka ciekawych informacji na jej temat na moim kanale. Jeśli jest ktoś ciekawy to zapraszam do opinii i plusowania. Mam nadzieję, kiedyś otworzyć własną restaruację, a utwierdzenie mnie w tym, że robię to dobrze było by spełnieniem, zapraszam poniżej. Zapraszam do dawania sugestii być może co ludzie chcielby oglądać, czy może same przepisy, czy podejście teoretyczne do kuchni.

#gotowanie #pizza #jedzenie #kuchnia #youtube #film #nauka
damian-powazka98 - Cześć, mam 22 lata, jestem Damian z Krakowa, i postanowiłem otworz...
  • 18
Wydaje mi sie, a przynajmniej ja tak mam, że sam filmik sie oglada dla efektu końcowego, który trwał tutaj może z 30 sekund xD pomyśl nad tym żeby nwm jak w tym wypadku np rozkroić pizze, pokazać ciągnący sie ser i tak dalej, zrobić smaka po prostu że tak powiem, no i miniaturka mogłaby być lepsza przy okazji :)