Wpis z mikrobloga

Hej!
Mam niestandardowe pytanie, dotyczące pewnego bardzo przykrego dla mnie, zajścia z przeszłości. Osoba odpowiedzialna za to, została złapana. Mialam wtedy 11 lat, więc nie bardzo się orientowałam co i jak. Wszelkie pisma z sądu przychodziły do moich rodziców, a jako ze w domu był i nadal jest to temat tabu, to nie wiem zupełnie co się z tym czlowiekiem stało. Nie wiem nawet czy został skazany, czy wyszedł i tak dalej.

Pytanie do kogoś, kto się na tym zna. Czy jest jakiś formalny sposób, żeby sie dowiedzieć? Nie znam numeru sprawy, znam tylko swoje nazwisko jako osoba pokrzywdzona.
Nie chcę rozmawiać na ten temat z rodzicami, wolę to załatwić sama :)

#pedofilia #prawo #prawokarne
  • 10
@Kanarynka: hej, jestem w temacie bo obecnie walczymy o sprawiedliwość dla mojej dziewczyny, jeśli chcesz pogadać, o coś zapytać itd itp czekam na wiadomość prywatną :) Chętnie pomogę/pomożemy - pamiętaj że nie jesteś z tym sama :)
Miałam taka sytuację jak miałam z 13 14 lat ja jebię naszczescie nic się nie stało ale typ w ogóle znajomy stary moich rodziców który już pewnie nie żyje albo jest mega stary ewidetnie miał pociąg do dzieci niestety pamiętam jakie obleśne rzeczy mnie pytał i próbował dotykać ale uciekałam, niestety byłam tak głupia ze bałam się o tym rodzicom powiedziec. Chciałabym mieć ten rozum i tamten czas, ale bym mu #!$%@?ła