Wpis z mikrobloga

Witam szanownych mireczków
Mam problem a mianowicie mój telefon wylądował w mikrofalówce xD i teraz nie chce działać (dziwne nie?) I teraz czy mógłby mi ktoś polecić jakąś dobrą firmę specjalizującą się w odzyskiwaniu danych ze smartfonów? W Googlach jest tego od groma ale część już z daleka pachnie scamem i ciężko jest o jakieś rzetelne opinie. Ktoś coś?
#odzyskiwanie #dane #recovery #pamiec #android #smartfon
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Mikiedbp mam nadzieję że pamięć cała bo telefon wpadł w bootloop a podobnie miałem kiedyś w Nexusie 5x i wtedy to był problem z lutem pod procesorem. I nie żadnych pigul nie było a jako ciekawostkę dodam, że to teściowa wrzuciła tam te telefony xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nick_nick90: Kurna dawaj cała historię, a nie spojlujesz, robi się co raz ciekawiej. Jak tylko bootloop to HR powinien wystarczyć, strzałka głośności w dół i przycisk włączenia jednocześnie i przytrzymaj z 15 sec. Nie wiem jak w nexusie ale powinno wejść do menu serwisowego
  • Odpowiedz
  • 0
@beer_man Huawei p smart 2019. I niestety do menu serwisowego nie da się dostać próbowałem. Muszę to dać do jakiegoś speca ale większość firm chce kasę z góry i żeby to jeszcze były że dwie stówki to luz ale niektórzy krzyczą sobie po 800 bez gwarancji odzyskania czegokolwiek. Trochę się cykam ale te dane są naprawdę ultra ważne dla mnie więc muszę to dać do kogoś sprawdzonego. A o historii więcej
  • Odpowiedz
  • 0
@nick_nick90 Dla potomnych: jeśli szukasz w Polsce firmy która odzyska ci twoje dane z jakiegokolwiek elektronicznego nośnika to polecam multicom. Drogo ale dali radę nawet z Huaweiem czego nie chciała się podjąć żadna inna firma. Polecam tych gości.
  • Odpowiedz