Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na weekend wpada do "koleżanka" i możliwe że do czegoś dojdzie między nami , problemem jest że mieszkam z 2 współlokatorami i najprawdopodobniej będą wtedy u siebie jakieś protipy jak to zrobić zebym ja i ona czuli sie komfortowo (nie wiem np.zagłuszyć muzyką , zatykać jej usta?) i zarowno nastepnego dnia współlokatorzy sie dziwnie nie patrzyli? uprawiacie seks przy współlokatorach w ogóle wypada jak to wygląda? proszę o rady
#tinder #mieszkanie #wspollokatorzy #fwb #sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb6e9d29e646f000a8aaefc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 128
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja jechałem z koksem mając za ścianą współlokatorkę i w sumie mieliśmy wtedy po 24 lata i ona nie miała problemów, rano tez nie było uśmieszków ani nic. Raz tylko z uśmiechem powiedziała mi, że sie po mnie nie spodziewała, że ja TAKI JESTEM

@fallout444: jak #!$%@? można ruchać się jak obok są współlokatorzy. Jak zwierzeta
@becvvv: serio. Czterech chłopa w jednym pokoju, więc jak dziewczyny przychodziły trzeba było sobie radzić. Zdjelismy zasłony z okien i na linkach wieszaliśmy między łóżkami. Zawarliśmy gentlemenską umowę, że zasłonki są dźwiękoszczelne.
jak #!$%@? można ruchać się jak obok są współlokatorzy. Jak zwierzeta


@becvvv: A jak inaczej żyć na wspólnej przestrzeni? Trzeba się jakoś dostosować do sytuacji, masz swoje życie intymne organizować wokół życia innych ludzi? Poza tym seksy to dość normalna sprawa.
Ja ogólnie miałem ze współlokatorka dziwne relacje bo była trochę "nie z mojego świata" więc i pogadać o czymś z nią średnio miałem okazję ale nie przeszkadzało jej to paradować