Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na weekend wpada do "koleżanka" i możliwe że do czegoś dojdzie między nami , problemem jest że mieszkam z 2 współlokatorami i najprawdopodobniej będą wtedy u siebie jakieś protipy jak to zrobić zebym ja i ona czuli sie komfortowo (nie wiem np.zagłuszyć muzyką , zatykać jej usta?) i zarowno nastepnego dnia współlokatorzy sie dziwnie nie patrzyli? uprawiacie seks przy współlokatorach w ogóle wypada jak to wygląda? proszę o rady
#tinder #mieszkanie #wspollokatorzy #fwb #sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb6e9d29e646f000a8aaefc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 128
jakieś protipy jak to zrobić zebym ja i ona czuli sie komfortowo

@AnonimoweMirkoWyznania: jedźcie gdzieś na noc do hotelu jakiegoś, albo róbcie to tak głośno jak możecie. Następnego dnia rano śmiej się ze współlokatorów, że siedzieli w domu i nie ruchali
A ile to niby będzie trwało buhaju ? 3 ruchy i wór suchy ? 5 minut ? a może 15 ;p? jeśli tyle to nic nie rób w innym wypadku zaklej jej mordę taśmą włącz muzyke albo najlepiej idźcie gdzieś na miasto nie każdy chce słuchać jęków kwików dyszenia i tego typu zwierzęcych odgłosów. Jest to żenujące dla człowieka, który nie ma trocin zamiast mózgu. Trochę kultury.
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli nie będziecie wydawać z siebie dźwięków na całe osiedle, to będzie dobrze. Na pewno nie zatykaj jej ust xd jeśli poczujesz się komfortowo, to włącz muzykę, ale taks, która by Was nie rozpraszała. Jeśli Twoi wspolokatorzy coś usłyszą, to nic złego się nie wydarzy. Chyba że przez współlokatorów rozumiesz swoich rodziców, wtedy przypal.
@AnonimoweMirkoWyznania
Drogi Mirku, przeżyłem w życiu mieszkanie z laską (obecnie żoną) i mieszkanie z ziomkami i powiem tak: mieszkaj z tymi ziomkami najdłużej jak się da, grajcie w gry i pijcie browary, żadnych lasek!! Jeszcze przyjdzie na to czas żeby sobie zmarnować życie, idź na dive za 150 i wróć do ziomków i se żyj bez stresu

Poza tym pamiętaj loszki to cooorvy