Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale Oszukali mnie - elektryka wysokich napięć. A te dykty ciężkie ... ech ...
Już drugi raz daje się naciąć na tzw Polską Przedsprzedaż . Ogólnie Przedsprzedaze to rak (i powinienem to wiedzieć kupując deluxe edyszyn Watch Dog 1) ale w Polsce te przedsprzedaze w ogole działają na opak. Albo mi sie wydawalo ze tak powinny działać:
1) Przedsprzedaz. Cena jest "atrakcyjna" dla ryzykujących zakup którzy są skorzy poczekac na produkt
2) Sprzedaz w terminie gdzie cena jest taka sama lub wyższa ze wzgledu na popyt
3) Zejscie z ceny, dokłądanie produktu do Pani Domu i hepi mil(f)ów

Ale #!$%@? nie w Polsce
W Polsce schemat wyglada tak jak na obrazku (gdzie dolny zrzut jest z dzisiaj). Szkoda mi troche, bo to w sumie 4 harnasie, różnicy, ale madry polak po szkodzie - w szczegolnosci ze zakupu dokonalem wlasnie po takowych harnasiach. Natomiast Pan Klawiatur dołączył do zacnego grona błogosławionych ruchających kupujacych w przedsprzedazy Z.Stonogi. Wczesniej taka akcje wywinał Sekurak ze swoja ksiazka, gdzie w dniu ogłoszenia sprzedazy cena byla najwyzsza jak za cały okres, potem jeszcze przed wydaniem były rabaty, gratisy a na koncu ludzie ktorzy zamowili pol roku przed dostawali ksiazki miesiac po wydaniu... Oczywiscie podniesione larum kupujacych w przedsprzedazy, dalo wielkie gowno, bo Sekurak naobiecywał cuda wianki i nic nie zrealizował. Ot taki polski model biznesowy ! ktorego nie popieram i w kazdym cywilizowanym kraju nikt powaznie by czegos takiego nie #!$%@?ł.
socar-pl - #gorzkieżale Oszukali mnie - elektryka wysokich napięć. A te dykty ciężkie...

źródło: comment_1605778393jfz9IaCvIPbD0bFMmStXrE.jpg

Pobierz