Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz odkryłam, że Lady Gaga ma kozacki głos ja przypadkiem wpadłam na Youtube na to nagranie.
Jakiś czas temu obejrzałam A Star Is Born (mam mieszane uczucia co do tego filmu) no i czytając sobie opinie na temat filmu dowiedziałam się, że ona tam w sumie gra xD (potem jeszcze szukałam kogo, okazało się że główną rolę xDD)
Jak już wyszłam z szoku to przesłuchałam sobie od nowa sountrack z filmu i wkręciłam się w tą piosenkę. A jeszcze później przypomniała mi się też scena z filmu w której mąż Allie (czyli Lady G) wyrzuca jej, że ma taki talent a robi taką muzykę biedacką (jakiś losowy pop) no i właśnie szkoda, że Lady G też.

#wpiszdupy #filmy #muzyka #pop #ladygaga #astarisborn
  • 2
@parasolki: Lady Gaga była wg mnie bardzo ciekawym zjawiskiem na początku kariery. Po premierze filmu zaczęło mnie irytować to, że ludzie dochodzili do wniosku, że teraz to Gaga jest fajna, a przedtem nie. Według mnie jest wręcz odwrotnie. Zacząłem w związku z tym serie wpisów broniącą starej Gagi, ale nie było zbyt wielu czytelników a i mi się trochę odechciało. W każdym razie dwa wpisy powstały: 1, 2. Według
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dawidk01: Przeczytałam i oczywiście niezaprzeczalnym jest ze jej slawa duzo większa była w 2010,i ze po filmie była dużo mniejsza, ale poza tym nagraniem które wrzuciłam i informacjach poszła gdzieś w sukience z mięsa ona dla mnie byla jak kazda inna gwiazda popu - zupelnie obojętna. Po filmie i muzyce z niego doceniam to co ona potrafi robić głosem a dopiero to jestem w stanie docenić, a nie półnagie teledyski. Zupełnie