Wpis z mikrobloga

Chciałbym się dowiedzieć od innych w sprawie paczek w Liege (Belgia). Nie wiem czy tylko ja mam taki problem, ale 2 paczki ASS (jedna InPost, druga PP) wisi i cisza całkowita.
Jedna paczka siedzi od 13.10 z komunikatem: 【2】Sinotrans-Liege-Linehaul Arrival:Arrived Liege
Druga paczka od 21.10 z komunikatem: 【1】Liege-Linehaul Arrival
Co do paczki nr. 2 miała zostać przepakowana, dostałem numer NL -> PL, ale jest tylko przygotowany do wysłania.

#aliexpress
  • 3
@Setral: Jedyny status ma paczka InPost: 2020-10-08 05:26 Przygotowana przez nadawcę
Taką samą informację mam na telefonie, więc nic się nie zmienia. Najlepszy byłby kontakt lub informacja co tam się dzieje, bo paczki stoją po prostu.
@Francuz_slimak: No to chociaż tyle dobrego. Musisz czekać. Nic nie da się zrobić, bo z przewoźnikiem pośrednikiem praktycznie nie ma szans na kontakt.
Pytałem o statusy, bo w przypadku inpostu często inpost ot tak po prostu zwraca przesyłki bez żadnej informacji. I zwrot widać byłoby tylko w tamtym śledzeniu, a nawet w apce nie byłoby takiej informacji. Wówczas śledzenie kończy się na Belgii tak jakby było opóźnienie, a w rzeczywistości paczka