Wpis z mikrobloga

@ghandi92: gdyby ..., jesteś tak ukierunkowany, że zawsze wykluczasz możliwość życia Madzi, to rodzaj zaburzenia, a gdyby tak ciebie wyskrobać, czysty zysk ?
@TenTypZez: dziecko po porodzie też jest wg aborcjinistek zlepkiem komórek i do dwóch lat nic nie pamięta więc wg nich powinno być można trzaskać. No bo czym się różni dziecko zaraz po porodzie przed tym zaraz przed porodem - praktycznie niczym.

Chcą więc okresu próbnego bo może im się nie spodobać lub znudzić albo dziecko może chorować po porodzie i co wtedy?
@zino: Matka Madzi nie chciała tego dziecka (bo je później zabiła) - te dziecko było już wykluczone od samego początku. Wydaje mi się, że bardziej humanitarnym podejściem jest wyskrobanie życia w momencie gdy jest ono: a) kompletnie zależne od organizmu matki, b) nieświadome, c) nieczułe na bodźce, niż uduszenie później rozwiniętego bobasa kocykiem, a później porzucenie jego zwłok gdzieś na odludziu ¯\_(ツ)_/¯

Gdyby mnie matka nie chciała, to by mnie wyskrobała.
@TenTypZez: usuwać ? słowotwórstwo, aby było łatwo i przyjmnie, a czemu nie zabijać ? to życie, i do którego momentu, jak to było w ankiecie do 3/6/9 miesiąca - jakaś jest twoja odpowiedź i wyjaśnienie wyboru ? do ochrony życia psów nie potrzeba religii, więc coś tu miesza ci się w głowie.
@ghandi92: to poczytaj o tym jak rozwija się dziecko ogólnie - cały czas jest 'pasozytem'' który samodzielnie nie przetrwa. Matka go musi karmić cycem myć przewijać utrzymywać- caly czas żeruje na matce a jak wiadomo wg ideolgii - jej ciało jej wybór.
@ghandi92: rozumiem, że jesteś facetem, napisałem o zaburzeniach, nie bez powodu, bo jak wyjaśnisz twoje zaangażowanie w temat aborcji, ale takie sensowne, dla siebie samego.