Wpis z mikrobloga

#motocykle #interkom #aliexpress
Kupował ktoś ten Interkom? Jest coś w stanie o nim powiedzieć? Jak wygląda parowanie z interkomami innych producentów?

Kolega to kupił mówi, że ok ale parował się tylko raz z takim samym. Boję się, że będą problemy jeśli będę chciał porozmawiać z kimś kto ma "lepszy" sprzęt.

Link do Interkomu

Liczę, że na Black Friday może jeszcze coś urwę z tej ceny :)
GodSafeTheQueen - #motocykle #interkom #aliexpress
Kupował ktoś ten Interkom? Jest c...

źródło: comment_1605524691h0LqkFJEOw6ZG54FE4L7V4.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@GodSafeTheQueen: jest kilka rzeczy które obserwuje dość długo i cena waha się maksymalnie o kilka dolców. za to promocja na te produkty często zmienia się od -10%do -40 :p
ogólnie to jak chcesz coś kupić, to bierzesz i kupujesz, bo te czekanie na "przeceny" to strata czasu, nerwów i czasu
  • Odpowiedz
@GodSafeTheQueen: Pierwsza zasada kupowania interkomu to kupować to samo co koledzy. Nie będzie problemu z parowaniem.
Potem sie okazuje ze taka sena pozwala sparować w konferencji tylko jeden obcy model interkomu.
Ze znajomymi nastawiliśmy sie na freedconn to wszyscy sobie kupili tej marki i nie ma problemu z parowaniem i łączeniem.
  • Odpowiedz
@dawid131:
@GodSafeTheQueen: szczerze?
To chyba jak najdroższy na jaki Cię stać.
Mam tego Lexiona, używam go tylko do telefonu. Muzyka powyżej 50km/h to tylko brzęczenie w uszach. Rozmowa telefoniczna podobnie. Wszystko byłoby świetne, bo bateria trzyma dobrze, z telefonem komunikuje się też dobrze, mikrofon zbiera ok ale ma strasznie ciche głośniki. Jakby to wymienić na jakiś aftermarketowe głośniczki to byłby super, a zapłaciłem za niego chyba 260zł.

Może
  • Odpowiedz
@GodSafeTheQueen Mam taki jak na zdjęciu I poprzedni model bez radia FM i jestem zadowolony łączy się z wszystkim co do tej pory próbowałem czyli ok 8 różnych innych interkomów. Jakość dźwięku wydaje mi się że jest lepsza w modelu pro wadą tego modelu co na zdjęciu jest ten sam port do podpięcia ładowania jak i głośników z mikrofonem więc ja polecam Ci M1-S PRO tego samego producenta
  • Odpowiedz