Wpis z mikrobloga

@Wierzbek: sprawdzaj każdy item klikając info w cyclopedii, te tanie ciężkie dawaj od razu do skip when quick looting, otwórz okno drop trackera i ustaw powyżej 500-1000 gp żeby wyświetlało drop tych droższych.

Za tydzień, jak będziesz miał 30 lvl, zacznij używać bullseye potion, za miesiąc jak będziesz miał 100 używaj blue plasma ringów, ZAWSZE. Zdejmuj je zanim się zużyją i znikną, można je sprzedać do npc za tyle za ile
@Wierzbek: a, jeszcze kilka ważnych rzeczy

Jeśli teraz nie zrobisz questu killing in the name of, to potem będzie DUŻO trudniej i stracisz dziesiątki, jak nie setki godzin żeby to nadrobić.

Jest kilka questów, które można zacząć tylko do pewnego poziomu. np ten na zabicie iluś tam tysięcy minotaurów.

Sprawdź na wiki od którego poziomu jest jaka amunicja i zawsze używaj tej najlepszej. Na zmianę będzie kusza i łuk, w zależności
@tomtom666: jest teraz encyklopedia zaimplementowana do klienta gry? Itemki z plusem? Woah, ale się pozmieniało :) to szybko mi pójdzie jak e tydzień będę miał 30lvl hehe.
Muszę ogarnąć te imbue I bpr. Jeszcze nie przetestowałem tego autolootu

Od którego levelu muszę niż mieć pacca?
Dzięki
@Wierzbek: pacca nigdy nie musisz mieć, ale bez niego już od 8 poziomu jest masakra. Nie ma np autolootu, nie ma treningu offline, co jest gigantyczną wadą. Z paccem jutro byś miał 60 dista po zostawieniu chara na noc na treningu.

Idzie bardzo szybko, miejscówki na yt znajdziesz, tu podałem rzeczy o których zazwyczaj się nie mówi bo są dla ludzi "oczywiste", a nie biorą pod uwagę że ktoś może dopiero
@geebon: @tomtom666: dobra mordeczki, pobite gary, wyszedłem na Maina i stwierdzam, że szkoda mi cennego życia na klikanie w piksele kilka godzin dziennie. Życzę dobrego loota i wylogowuje to na ament.
Yo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomtom666: dobra kogo ja oszukiwałem, jednak pykam sobie. Juz level 20 xD. Gdzie teraz expic? cycki z stealth ringiem? nie wiem czy mnie na to stać. jakieś alternatywy? które taski robić? właśnie wziąłem task killing in the name of, ale nie wiem czy jest sens go robić, bo to 300 rotwormów do zabicia, a nagroda 1k expa?
@Wierzbek: rób killing in the, uwierz, teraz jest DUŻO łatwiej, niż gdybyś zostawił na potem. Jest oczywiście możliwość, że nigdy nie będziesz chciał tego questu kończyć, ale gdybyś chciał, to zrobienie tego teraz jest 4 razy szybsze niż zrobienie potem.

Elfy w yalahar powinny dać nawet 100 000 zysku na godzinę, jakbyś potrzebował kasy.
@Wierzbek: tak, plus holy orchid z arcanisty, plus elven scouting glass czy jakoś tak ze scouta.

Pobiegaj pół godziny na elfach, kup 1000 gfb, 1000 avalanches, bij te słabe mobki masowo. Z jednej runy ubijesz nawet 10 rotwormów, jakbyś chciał questa zrobić później to miałbyś mobki że jednego musisz 30 razy trafić zanim padnie. Taski możesz po kilka razy robić, po 3 bodajże.

PRZY CZYM 300 rotwormów to NIE jest task