Wpis z mikrobloga

Mirki i węgierki,
jak paru z Was kojarzy zawsze angażowałam się w pomoc kotom. Oficjalnie dołączyłam teraz do grona wolontariuszy fundacji Kociarnia KŻ z którą od jej początku jej istnienia współpracuję. Oprócz standardowych obowiązków typu wożenie kotów do weterynarzy, obsługa 30 kotów w kociarni (karmienie, mizianie, czyszczenie kuwet, podawanie leków) doszedł mi kolejny - udział w prowadzeniu strony na FB oraz bazarku charytatywnego na którym będziemy sprzedawać domowe wypieki, przetwory czy gadżety które wykonujemy samodzielnie lub otrzymujemy od naszych sympatyków. Obiecuję ze swojej strony również książki bo jak wiadomo kot na kolanach, kocyk, coś słodkiego i książka to dla jesieniary najlepsze co może być. Nie chcemy żebrać po zbiórkach, choć czasem nam się zdarza, bierzemy sprawy w swoje ręce i chcemy coś zaoferować innym w zamian za datki.

Bardzo zależy mi na zasięgach - fundacja jest malutka, wolontariuszy w zasadzie mamy czterech, w kociarni 30 kotów które czekają na adopcję, w szpitaliku kilka najbiedniejszych które potrzebują ciągłej opieki medycznej, kilkadziesiąt w domach tymczasowych. Wspieramy tez wrocławskich karmicieli w akcjach sterylizacyjnych aby przede wszystkim zapobiegać bezdomności wśród kotów. Na to wszystko potrzebne są pieniądze - mamy długi w lecznicach, potrzebne są nam karmy specjalistyczne, żwirek, leki. W związku z tym mam prośbę: polajkujcie nasz profil na FB, wpiszcie się do grupy bazarkowej - może akurat najdzie Was ochota na domowy dżemik albo ciastka? Na zachętę wrzucam zdjęcia naszych słodyczy.

Proszę też o plusowanie, może dzięki temu jakiś Mirek zobaczy post w gorących, wejdzie na naszego FB i znajdzie tam kota w którym się zakocha?

Kociarniany bazarek charytatywny

Strona FB Fundacji

Konto bankowe
NestBank nr 60 2530 0008 2053 1060 2361 0001

Dane rejestrowe
FUNDACJA KOCIARNIA KŻ
KRS 0000790371
NIP 8952207149
REGON 383644775

#wroclaw #koty #codziennekitku #wolontariat
Pobierz krave - Mirki i węgierki,
jak paru z Was kojarzy zawsze angażowałam się w pomoc koto...
źródło: comment_1605363161ST8jlHUiorZyh8HyVenMi1.jpg
  • 4