Wpis z mikrobloga

Jakby chłop umiał złożyć normalną reklamację to miałby zabraną uszkodzoną konsolę już w czwartek.

MS wysłał mu nową na słowo honoru, a ludzie jeszcze narzekają na ich support ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Beeercik: Microsoft wysłał konsolę na słowo honoru, bo zrobiła się w sprawie filmiku burza. Jakby złożył reklamację "spaliła mi się konsolą, proszę wyślijcie nową" to do tej pory by czekał na odwiedź( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@czysty_start:

Nieprawda, procedura reklamacji na stronie Microsoftu wygląda tak, że przez formularz zgłaszasz awarię urządzenia i automatycznie generowana jest darmowa etykieta transportowa, którą naklejasz na paczkę i następnego dnia kurier ją odbiera.
Reklamowałem w ten sposób pada i po 8-10 dniach miałem nowego pada u siebie.
  • Odpowiedz
@zjawa: W polskim lidlu swego czasu mozna byla akcja "pelna satysfakcja albo zwrot pieniedzy" jak cos ci nie przypasowalo mogles to zwrocic, wystarczylo miec opakowanie to ludzie ze smieciami przyjezdzali.
Nie dziwie sie ze tak do tego podeszli ale akurat nie pykło i zaliczyli ogromnego faila PRowego. Takiej wielkiej korporacji nie oplaca sie nie wierzyc klientowi, teraz jest lipa przez jednego xboxa wartego 2200zl dla takiej firmy to nic, jak
PancakeV - @zjawa: W polskim lidlu swego czasu mozna byla akcja "pelna satysfakcja al...

źródło: comment_16053670518ImylpUn0dbGsQO4FyEUSl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nn1upl ten wpis od MS mógł być skierowany do wszystkich "rekonstruktorów" dymu wydostającego się z konsoli, którzy chcieli uzyskać efekt palenia się przy wykorzystaniu pary z e-papierosa.

Dlatego niekoniecznie odnosi się do Arkadiusza, tym bardziej, że nie ma go oznaczonego w poście od Xbox Polska.
  • Odpowiedz
@Xennonek: Też o tym myślałem, ale na tym filmie Klawiatura zarówno on sam jak i ten chłopak sugerowali, że to raczej było do niego gdy Klawiatur przekleił tego screena
  • Odpowiedz