Wpis z mikrobloga

Reklamowałem słuchawki xioami earbuds w mediaexpert, bo się lewa przestała ładować i nawet miała miała zwarcie w słuchawce.

Po 3 tygodniach reklamacja wróciła, w rozwiązaniu jest wpisany "reset" ciekawy sposób rozwiązanie zwarcia wewnętrznego. Tyko problem pola na tym że dali nowe słuchawki, które są podróbami:
1) Dźwięk wydaje mi się bardziej drewniany
2) Po wyciagniecu z pudałka muszę parować z telefonem za każdym razem bo pojawiają się jako nowe urządzenie,(ss) to samo było z podróbami z ali co kolega miał
3) Są innne paterny mrugania diody, tego jestem pewien (ale wiadommo może byc inna wersja produkcyjna co jest racze mało prawdopodobne)
4) Zawias klapki ociera się pewnie kwestia wyrobienia ale są to z pewnością nowe słuchawki

I pytanie moje jest takie czy jest jakaś sensowna opcja rozwiązania z tego bo znając życie to bym się #!$%@?ł wiecej niż te słuchaki sa wartę.

#mediaexpert #oszukujo #xiaomi #sluchawki
Toxer - Reklamowałem słuchawki xioami earbuds w mediaexpert, bo się lewa przestała ła...

źródło: comment_1605286888BADcKQFquD7edMVOU8j9wl.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Toxer: kolega już trzeci raz oddaje na reklamację bo lewa słuchawka gra ciszej
Oczywiście w supporcie RTV Euro siedzi ktoś głuchy bo różnicy nie słyszy i odsyłają cały czas te same słuchawki z dopiskami przeprowadzono reset
@Koichi: To o co chodzi reset wpisuje się sam a penie za każdym razem leci nowa podróbka a kolega dalej ma pretensję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@olelek mi w nawet w logitechu odwrotnie podłaczyli guziki boczne od myszki i są zamieniene ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robert83: Gwarancja niestety, ale w sumie i tak by wysłali fake tylko szybcije. ¯\_(ツ)_/¯

Młody jestem i nauczony doświadczeniem z x-komu myślałem że sklep raczej pomaga, a nie czekam na babkę 15min żeby zgłosić reklamację. A przy odbiorze wiadomo słuchawki rozładowane i pan w elektromarkecie nie ma kabla pożyczyć xD
@Media_Expert Wołam z pytanie czy możecie pomóc czy tylko rzecznik praw konsumentów? Bo penie sklep znowu wyśle na trzytygodniowy "reset" odsyłając podróbki zamiast orginalnych tak jak to Koichi

odsyłają cały czas te same słuchawki z dopiskami przeprowadzono reset