Wpis z mikrobloga

Dodałem nową opcję - wyświetlanie na mapie wspólnego max square dla wszystkich uczestników zabawy, co było jednym z głównych celów tej mapy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Max square liczony jest z kratek zebranych od wszystkich, a że mamy nadreprezentację Krakowa i ogólnie Ślunska to kwadracik 49 x 49 teraz wisi im nad głowami (σ ͜ʖσ).

Strona statystyk na dniach powinna przyspieszyć o jakieś 1000% dzięki uprzejmości @mmichal, który podarował statystykom nowy domek u siebie na hoście ( ͡° ͜ʖ ͡°), teraz jeszcze ja muszę znaleźć chwilę żeby poprzerabiać skrypty i przekierować domenę.

Nowi uczestnicy zabawy to:

puchacz22, marafc
#kwadraty
kapitantaca - Dodałem nową opcję - wyświetlanie na mapie wspólnego max square dla wsz...

źródło: comment_1605190349j0T5eAU4LEPwESRFiWi1Xf.jpg

Pobierz
  • 45
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy: właściwie to niewiele większy od twojego indywidualnego, ale czego innego się spodziewać jak gdziekolwiek na mapie byś nie kliknął to: Zdobywcy: metaxy ( ͡° ͜ʖ ͡°), aż się boję lodówkę otworzyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
Oglólnie może z tego wyjść fajny czelendż z podpieprzaniem sobie max square'a.
Oglólnie może z tego wyjść fajny czelendż z podpieprzaniem sobie max square'a.


@kapitantaca: To się Wawka musi spiąć!

właściwie to niewiele większy od twojego indywidualnego


@kapitantaca: jak sobie zaliczę ten jeden blokujący to będzie prawie 1:1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kapitantaca: Aby się dopisać wystarczy
Dodać wpis na rowerowyrownik i dodać w opisie

Total explorer tiles: xyz
Max cluster size: xyz
Max square size: xyz

Oraz należeć do klubu rowerowego równika na stravie? I to tyle?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vel_Makarena: tak w opisie gdzieś ten tekst z tiles/cluster/square, klub na stravie niekoniecznie, ze stravy nic nie pobieram (poza kwadratami przez statshunters), możesz też dodatkowo dodać w opisie swój share link ze statshunters żeby wyświetlić się na mapie.
@metaxy: @mmichal: Podchodziłem do tego parę razy, ale nie ogarniam tematu. Niby na Statshunterze cos tam się wyświetla, ale nie łapię, jak powiększać swój stan posiadania, tzn. gdzie nie byłem, którędy nie jechałem, etc. Tym samym nie wiem jak planować trasę, by jakieś mityczne #kwadraty uzupełnić. Nie te lata, nie ta głowa, do takich zaawansowanych rzeczy. Dobrze, że umiem wykop otworzyć i coś tam podczytać czasem ciekawego.;)