Wpis z mikrobloga

To ja się podepnę w takim razie i zapytam: a czy są takie testery, które przychodzą bez korka? Nie mówię o sytuacji w której ktoś zgubił, tylko o "fabrycznie nowym testerze". Ja się nie spotkałem jeszcze.
@appul kupiłem kilka tygodni temu Pradę Amber Pour Homme (tester) chyba z eglamour. Korek miała, ale... trwałość dosłownie 1h-2h, a po pierwszej minucie skin-scent. Potwierdzone przez inne osoby, to nie kwestia mojego nosa. Ewentualnie skóry, ale bez przesady, trochę zapachów skóra widziała i tak skandalicznych parametrów nie pamiętam od dłuższego czasu. Zapach znałem i chciałem go mieć (choć testowałem raz i to kilka lat temu), więc nie byłem szczególnie ostrożny przy otwieraniu
@tangofever: masz może gdzieś batch core?
Co ciekawe, mam 2 testery prady amber, jeden właśnie z eglamour. Ten z eglamour ma nawet trochę inny kształt flakonu (lekka narośl ze szkła), ale sok taki sam, trwałość 10h
@Encrenoire nie mam, odesłałem to w #!$%@? i obraziłem się na Pradę Amber. Jest za dużo zapachów, żebym się uganiał za flakonami z konkretnym batch codem po jakiejś domniemanej reformulacji, skoro Prada robi mnie w wała i sprzedaje mgiełkę zapachową czy dezodorant jako pefumy. Flakon wyglądał na legitny. Sam zapach zapadł mi w pamięć jak go testowałem kilka lat temu. Wszystko mi w nim grało, natomiast w tym moim pechowym zakupie coś
@appul: Mirek bierz z flaconi. Masz produkt, po uwzględnieniu kodu za 191zl i darmowa dostawa. Tylko o 20zl drożej względem testera Eglamour/elnino, tam dostawa nie jest za friko. Też brałem z flaconi jakiś czas temu i zapach trzyma 9h luzem.