Wpis z mikrobloga

@mleko3-2procent: tylko, że to jest efekt genów i początku macierzyństwa, głównie karmienia piersią. Nie mam czasu robić treningów, jeździć tak dużo rowerem, jak przed ciąża a bardzo bym chciała. Nie czuję się jeszcze tak dobrze, brak mi formy. Mam nadzieję, że z czasem uda mi się powrócić do wcześniejszej, regularnej aktywności. Jednym kobietom jest łatwiej, innym trudniej odzyskać sylwetkę. To niesprawiedliwe, ale tak jest.
  • Odpowiedz
  • 7
@ciemnienie mało atencji że takie foto wstawiasz? Wcześniej przeczytałem post związany z inną użytkowniczką. Nawet nie wiedziałem o co chodziło, ale po przeczytaniu widać ładną hipokryzję u ciebie. Plus taki że kolejny fałszywy człowiek trafił na czarna listę.
  • Odpowiedz
@ciemnienie Jest dobrze. Napewno nie można powiedzie, że jesteś gruba czy masz nadwagę. Nie słuchaj się tych debili większość z nich dalej mieszka z rodzicami i ma nadwagę (takie są fakty) :) A na treningu zawsze jak lubisz wygospodarować czas możesz zatrudnij męża na godzine-dwie w tygodniu przy opiece nad dzieckiem i jazda ;) Nawet w dobie Covid wystarcza dobre buty i chęci i biegać już można - polecam sam dzięki bieganiu
  • Odpowiedz