Wpis z mikrobloga

@Gviazdor: ja np. jestem gadżeciażem i tak po prostu mam. Lubię to uczucie posiadania nowego sprzętu, sprawia mi to przyjemność i radość, że sprawdzę coś, wypróbuję. Czuję ekscytację korzystania z czegoś nowego, czegoś na co jest hype. Dokładnie zdaję sobie sprawę z psychologicznych aspektów jakie działają na mnie, ale daje mi to radość, więc czemu nie? Nie musisz tego podzielać, ale możesz to zrozumieć :)
@Gviazdor niektórzy czekają na konsole od roku albo i kilku lat, śledząc newsy i recenzje. Recenzje są od różnych portali już sporo czasu dostępne, niektórym z nich można ufać. Jeśli ktoś zamawia preorder to zwykle jest pewny która konsole chce ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Gviazdor: Ostatnie moje preordery to:
1. Kupiłem Cyberpunka w preorderze bo i tak bym go kupił. Nawet jakby miał #!$%@? recenzje to bym kupił żeby się przekonać na własnej skórze.

2. Kupiłem Empire of Sin i czekam na 1 grudnia bo i tak bym kupił tą grę za pełną cenę. Mam na statku słabego neta więc liczę na wcześniejszą możliwość pobrania gry aby 1 grudnia móc już sobie pograć.

3. Kupiłem