Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy warto w przyszłości kupić Xboxa Series S/X jeżeli ma się dobrego PC? Zastanawiam się, czy są w ogóle jeszcze jakieś ciekawe exy poza fable i gearsami. Bo to w sumie trochę jak kupować kompa pod TV, bo gry te same. PS5 na pewno kupię za dwa lata jakoś, bo tam exy w większości nie wychodzą na PC, chociaż i to może się zmienić.
#ps5 #xbox #pcmasterrace
  • 14
@UkrywamSie: jak chcesz grać przed dużym tv a nie masz naprawdę mocnej karty do wyświetlania 4k, to tak, opłaca się. Sam mam 1660ti, i jak do fhd do wszystkiego wystarcza, tak do 4k już niet, a próbowałem podłączać do tv 4k i lipa byłą generalnie. Chyba, że Ci nie zależy na graniu na tv, to wtedy się zupełnie nie opłaca IMO.
@UkrywamSie: jeżeli masz dobrego PC, podłączysz go pod duży telewizor i ci to nie przeszkadza to chyba nie ma sensu. Wydaje mi się że gry z ps5 też będą coraz częściej wychodzić na PC, z opóźnieniem rocznym ale jak nie masz parcia na premierę to nie problem myślę.

Ja wziąłem xboxa bo pracuję na PC 8 godzin dziennie to wole odpocząć od biurka, a druga kwestia że #!$%@?ą mnie steamy, gogi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolargolo: Nie zależy mi na graniu na TV, tylko na grach jakie są na obu platformach. Z tego co widzę wszystko jest na PC, więc bez sensu by trochę było kupowanie Xboxa. Szkoda w sumie, bo chciałem nową generację z klockiem przejść.
ja w sumie nie planowałem, ale stwierdziłem, że łyknę XSX zamiast wymieniać GTX970, bo jakbym wziął coś nowego to zaraz się okaże, że i procek do wymiany bo ogranicza karte, jak procek to płyta jak płyta to ram i skończyło by się na wydaniu 5k. A tak za mniej niż połowę tego mam sprzęt na kilka lat.