Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawia mnie vo znaczy, ze ktos porzucił korwinizm. Ja sam jestem sceptycznie nastawiony do Korwina, ale glosowalem na Konfe przez wzglad na inne osoby i zgodnosc sporej ilosci pogladow. Nie jestem akapem, ani libertarianinem, jak coś. Bardziej ordoliberałem

A to wyrosniecie to znaczy z idei konserwatywno-liberalnej, jak mniemam, to co znaczy? Ze zyjecie na socjalu? Że pracujecie w państwówce? Dziewczyna, nowoczesna Dżesika wam zmieniła myslenie, bo tzipy by nie dała?

Wyrosnąć z Korwina nawet i trzeba, ale porzucić przekonanie o słuszności przemian gospodarczych, oznacza , że lubicie być Kalim

#4konserwy #neuropa #korwin #konfederacja
  • 55
@Back_Space: Katolicyzm? W żadnym wypadku. Podpisywanie dokumentu, który zjednoczył największych wariatów i oszołomów katolickich w kraju, w którym napisane jest np.
"Niniejszym zgodnie wyrażamy szczerą wolę poddania naszego życia prywatnego i publicznego panowaniu Chrystusa Króla Polski oraz opiece Jego Najświętszej Matki, Królowej Korony Polskiej. Przy czym Ich władzę nad sobą pojmujemy cąłkowicie realnie, bynajmniej nie tylko symbolicznie"? Już tak.
A to wyrosniecie to znaczy z idei konserwatywno-liberalnej, jak mniemam, to co znaczy?


@Sok_Mandarynkowy: że stwierdziliśmy, że trochę państwa, to nie jest już komunizm

Dziewczyna, nowoczesna Dżesika wam zmieniła myslenie, bo tzipy by nie dała?


@Sok_Mandarynkowy: ja wiem prawiczek wszystko zrobi za seks, ale możesz pójść do burdelu i rozładować swoje napięcie.

ale porzucić przekonanie o słuszności przemian gospodarczych, oznacza


@Sok_Mandarynkowy: że wzięliśmy kiedyś mapę wydatków państwa, wiem mniej
@Ravan: Nie, to jest zarówno fakt jak i moja opinia, jedno nie wyklucza drugiego, fajnie byłoby umieć odróżnić ją od stanu faktycznego. No i widzę, że zrozumienie prostego zdania przerasta twoje możliwości intelektualne, bo nadal uważasz, że ktoś tu nie ma problemu z tym, że Mentzen jest katolikiem. Ma RiGCz, cz ci się to podoba czy nie. Wiara tego nie zmienia.