Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mirki. Jestem obecnie w trakcie rozwodu po 5 letnim związku i powiem szczerze, że średnio sobie radzę z tym bo sami wiecie jak to jest, przyszłość wiązałem z rodziną (mamy dziecko), no starałem się ogólnie, niedługo chciałem zacząć budowę domu, nagle żona stwierdziła że już nie chce być razem (ma ciągotki do innych facetów), jakiś czas myślałem że jakoś uda się to ogarnąć no ale nic z tego. I teraz do sedna, macie jakieś filmiki czy artykuły które pomogą w tym ciężkim dla mnie czasie? Nie ukrywam, że pomagają mi one to wszystko zrozumieć, schemat działania kobiet który tam opisują w gruncie rzeczy bardzo pokrywa się z tym co jest u mnie, mogą być też jakieś fora czy coś w tym stylu, no i jak Wy sobie radziliście z podobna sytuacją?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa981f30a95cb000a8f3f1e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: będziesz siedział, studiował temat, odnosił go do swoich przeżyć, i jak debil będziesz szukał swojego błędu i się zastanawiał co zrobiłeś źle. Chłopie, Ty staraj się zapomnieć i czymś pustkę zapełnić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jaki schemat? Teraz już wiesz kim są kobiety. Znajdziesz następną to następna też cię jebnie po rogach. Patrz na statystyki odnośnie rozwodow, zdrad. Traktuj je jak lalki do ruchania to cię żadna nie oszuka
  • Odpowiedz