Wpis z mikrobloga

  • 19
@xorm199 Pamiętajcie, to przegrywy sprowadzają wszystko do seksu i mają obsesję na tym punkcie.

Na obrazku jest zdrowe, pozbawione toksycznej męskości spojrzenie na związki międzyludzkie!
  • Odpowiedz
No i c--j, kontrstrajk ze strony toksycznej męskości. Kompletny brak zainteresowania Julkami, odmowa jakiejkolwiek bliskości itd. Operacja „koń zwalony” i zobaczymy jak długo Julki pociągną xD
  • Odpowiedz
@xorm199: ten pomysł jest tak skretyniały, że aż podnosi mi ciśnienie. P-----c seksualna to również szantaż seksem, sorry. Poza tym serio, w tak z------j sytuacji karać chcesz akurat człowieka, z którym żyjesz, do którego coś czujesz? Laski są tak s---------e, jak ten cały patriarchat.
Rzygam tym typem ludzi, psującym feminizm i opinię o nim, tak jak Margot LGBT, wielkie wojowniczki działające tylko na szkodę.

AAAAle się napompowałam. Dziękuję, już mi
  • Odpowiedz
@Krabonara: Mimo ,że nie wspieram feminizmu w żadnej formie to potrafię sobie wyobrazić sobie co czują normalne osoby ,gdy te zradykalizowany psują opinie tym normalnym
  • Odpowiedz
@xorm199: beka, bo takie pomysły to implikowanie, że one nie lubią seksu z facetem. Połowa z nich prędzej sama by zaczęła łazić po suficie po paru dniach "protestu", niż ich chłopak by w ogóle zauważył jakieś braki xd. Zwaliłby sobie konia i cyk na wykop.
  • Odpowiedz