Wpis z mikrobloga

Witam #audyt #korposwiat #korpo
Moja różowa zaczyna "karierę" w dziale audytu. Mają dosyć potężny #!$%@? i nadgodziny to normalna sprawa.

Czy to normalne? Pytam z ciekawości, bo na zarobki nie narzeka, ale oczywiście dużo godzin pracuje.
Ona akurat to lubi, ale godzinowo wychodzi po prostu sporo

Stąd też moje pytanie: czy to normalne czy po prostu z racji, że po studiach to trzeba trochę nowego pracownika podymać, żeby mu się znudziło staranie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza
  • 6
@Showse: Po prostu pytam z ciekawości czy audyt ma zawsze taki #!$%@?, że nadgodziny są normalnością i (prawie) każdy je bierze i wręcz jest to oczekiwane żeby brać

W takim marketingu ja na przykład musiałem się prosić o nadgodziny, bo bardzo niechętnie dawali
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niochland: trudno mi to uogolnić, ale u nas jacyś tam audytorzy zewnetrzni marudzili i na koniec i początku roku, większość audytów musi być powtarzana co jakiś czas i możliwe że taki gorący czas maja. Ja pracuje w innej branży ale w projektach i jest tak, że czasami jest grubo i dnia by mogło nie starczyć a niekiedy dosłownie się szuka na siłe zajęcia by te 8h zleciało. Myśle, że to samo
@niochland: tak, to normalne, szczególnie w miesiącach styczeń - marzec. W tym roku może być dodatkowo to wszystko porozjeżdżane przez Covid. Jak lubi nadgodziny to jest idealna do tej branży, ale na dłuższą metę ciężko tak żyć. Nawet te długie wakacje z odbieraniem nadgodzin nie rekompensują #!$%@? zimy. Ale za to jeśli chodzi o ogarnięcie w branży i rozwój zdolności interpersonalnych audyt jest świetną szkołą. Później jest jeszcze lepsze uczucie jak