Wpis z mikrobloga

@mateluszwajhe: Nigdy nie widziałem żeby jacyś SJW z zachodniej Europy się przejmowali losem słowian czy Polaków. Wypowiedzi polskich "lewków" bardzo często(prawie zawsze) są tak skonstruowane jakbyśmy byli w tej samej kategorii co biali w USA czy zachodniej Europie i musimy przepraszać czarnych i inne rasy, ustępować im, uważać na słowa żeby tylko ich nie urazić (to ostatnie posunięte do granic absurdu, nawet w żartach nie można i nawet drobne pierdołowate
  • Odpowiedz
@JI_Gorki: Julki zupełnie bezmyślnie przejmują każdą debilną narrację amerykańskich SJWs, i jest to bardziej niebezpieczne niż może się wydawać. Wyśmiewać, wyśmiewać, i jeszcze raz wyśmiewać takie kretynki na każdym kroku, nie ustępować im pola w dyskusji i nie machać ręką, bo to jest zaraza, która niszczy całe społeczeństwa i wszelką cywilizowaną debatę publiczną.
  • Odpowiedz
@st00ley: jakie konkretnie wypowiedzi? Btw nie twierdze że w debacie publicznej nie ma idiotów którzy uważają że jako Słowianie musimy przepraszać czarnych za kolonializm, no ale to już nie moja wina i też w żaden sposób nie neguje to istnienia systemowego rasizmu
  • Odpowiedz
@mateluszwajhe: Niepowiązane, ale fajny ten raport

The findings are bolstered by news stories reporting young Muslimwomen being fired from their job for refusing to take off their headscarf. This British example of Muslim women is echoed across the EU with reports of discrimination of women wearing the headscarf in Austria, Finland, Germany and Poland.


Zaszczytne grono ()
  • Odpowiedz
W raporcie który udostępniłeś, w sekcji o Niemczech nie ma nic o dyskryminacji Słowian, jest tylko o czarnych i śniadych.


@Ciulahej: Nie ma, bo broniłem innej tezy. Natomiast co do tego, że nie ma Polaków jako dyskryminowanych w większości takich raportów to możesz podziękować politykom i narodowcom za machanie szabelką zamiast zajęcie się prawdziwą walką o los Polaków za granicą. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mateluszwajhe: Luz, ja się ogólnie uczepiłem tylko tego że Polacy (jako Słowianie) doświadczają dyskryminacji w karierze, bo nie do końca się z tym zgadzam, ale jak była wypowiedź tej czarnej Szwedki, że Polska to kraj eks-kolonialny, to z tym akurat w 100% i pod tym względem o nazwanie Polaków murzynami bym się nie wykłócał. Zapewne dyskryminacja Słowian w państwach zachodnich występuje, to uważam że aż tak strasznie nie mamy, biorąc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JI_Gorki Mózgi niektórych nastolatków są jak gąbki na g---o

@Szarozielony: Większości. Ja jestem na przełamaniu gen Y/Z i jedyne co mówiłam o polityce, gdy się nią nie interesowałam (tzn. była dla mnie jak bełkot) to, że jestem apolityczna ale moje poglądy są zbliżone do libertariańskich. Nie wiem co te dzieciaki teraz mają z tym, że muszą p-------ć na wszystkie tematy o których nie dowiadują się z własnej ciekawości, a
  • Odpowiedz
@mateluszwajhe:
Przykład masz w pierwszym poście, pełno tego jest w internecie i mediach, ton w stylu "my biali" a potem o rasiźmie itp. (a nie zachód vs. my, murzyni i inni "uciskani"). Ci idoci jak ta julka właśnie dominują. Wspieranie ideologii sjw/neo-lewicowej czy jak tam to sobie chcesz nazwać nie jest dobre z perspektywy Polaka, do biedy i ogólnego s----------a tego kraju dojdzie jescze posunięta do absurdu polityczna poprawność, której
  • Odpowiedz