Wpis z mikrobloga

Hej Wykopki! Misje mam!

Przed godziną zostałem posiadaczem konsoli XBOX ONE S ALL DIGITAL. Zarejestrowałem się i posiadam konto Microsoft. Ale już zaczynają się schody. Proszę powiedzcie mi skąd czerpać gry i jak to zrobić najlepiej w relacji cena do jakości.

Zależy mi przede wszystkim na jakiejś FIFIE 20 na start. Z tego co czytam to jakieś współdzielenie kont do gry jest od kilku tygodni niemożliwe, więc zostaje chyba tylko opcja kupowania pojedynczych gier lub GamePassa?

Jak to wygląda z doświadczenia zgranego już Xboksiarza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xbox #konsole #gry
  • 18
@Snaki: Si, ale ja mam Xboxa na którym kupno FIFY 20 jest obecnie niedostępne. Przynajmniej taki mam komunikat.

Czy mogę podejrzeć jakie gry są dostępne w tym GamePass?
@Gustlik: albo FIFA używka są 3-60 zł, albo szukasz czy nie ma jakiejś promki na game pass ultimate, który się łączy z EA 11 listopada i masa gier tam przybywa, w tym FIFA 19, 20. Jest myk też by dzielić xgp to samo ale z jakimś dobrym znajomym, dzielenie na wiele kont nie działa od września.
@FarGO: No właśnie wyczytałem, że nie da się już tak zmajstrować że sobie kupię jakąś grę za parę złotych i będę sobie w nią trombił offline.

Okeja - czyli zostają te Game Passy, które są najwygodniejsze.
@Gustlik: olx, sam szukałem do niedawna dopóki nie wiedziałem o ea i xgp. Ale ja to łowca na olxie jestem także do 10 to 18 może szło by upolować. 19 widziałem za 25, parę razy.
@Gustlik: xgp jest imo najwygodniejsze jednak jak chcesz coś oprócz tej Fify ugrać. I często są na niego promki, ja kupiłem za 140 na 15 miesięcy do tego dzielone na dwa urządzenia to masz 70 zł. Jak za tyle to są grosze w sumie.
@Gustlik: a kurde ty masz bez płyty.. To nie wiem. Sprzedają pewnie ludzie swoje konta xboxowe ale musiałbyś dostać też konto mail i hasło i by cię nie wyebalali. Ryzykowne.
@FarGO: Gramy w Pro Evolution Soccer 20, więc gituwa. Tych gier cała masa jest w tym Game Pass więc się będziemy rozglądać w trakcie Game Passa nad jakąś FIFA w promo. Ale przeskok z PS3 jest ogromny.