Wpis z mikrobloga

Warto kupić Atlantę za 80 zł? Byłby to mój jedyny okręt premium nie licząc Błyskawicy i Admirała Graf Spee, którymi mi się gra średnio. A jeśli nie Atlanta co co polecacie? I jakieś rady co do grania też by się przydały. :)
#wows #worldofwarships
  • 11
@szymon362: Atlanta w wersji B będzie mogła Ci za chwile wypaść za darmo w kontenerach czarno-piątkowych.
W tym roku wypadają: Jean Bart B, Atlanta B, Cossack B i Kaga B.
@szymon362: Oficjalnej daty jeszcze nie podali, ale pewnie w ostatnim tyg listopada. Jeśli masz już okręty T10, lubisz grę BBkami i dość węgla to kup sobie Thunderera - obecnie wymiata.
@szymon362: Atlanta kiedyś była dużo mocniejsza, ale zawsze był to trudny okręt - mały zasięg i brak pancerza wymuszał naprawdę uważne pozycjonowanie, ona nie wybacza błędów.
Pytanie już padło, ale nie odpowiedziałeś (nie chodzi o to co masz w porcie) - czym gra ci się najlepiej z tego, co posiadasz? To jest punkt wyjścia do jakichkolwiek decyzji.
@szymon362: nie ma krążków podobnie szybkostrzelnych z tak mocnymi AP, podobny gameplay do Desa to Indianapolis, ale ma niemal 3-kronie dłuższy reload i jest miękki, może nie aż tak jak Atlanta, ale mocno zbiera, a nie jest bardzo mobilny. Dużo zabawy zapewniłby ci Bayard, ale to manewrowy, szybszy okręt, też raczej miękki, jednak szybkostrzelny i masz dostęp do consumabla Szybkie przeładowanie głównej baterii kilka razy na bitwę, Atago jest niezmiennie mocne,