Wpis z mikrobloga

@69guziec Zielona to chyba będzie
1. Dudek
2. Protas
3. Jepsen jensen
4. Fricke
5. Zagar
I juniorzy ale nie wiem kto tam teraz będzie.

Ogólnie out zrobił Lindback i Vacul, a na ich miejsce Fricke i Zagar.
@V0lc4n0: nie wiem jak dokładnie stanowi przepis ale 25 odpali w przyszłym sezonie rocznikowo. Zakładam, że w takim razie się nie mieści bo tak by pewnie zamiast Bewleya został w Sparcie. Krakowiak miał być ale coś nie pykło Zielonej. Tam chyba nikt już nie chce jeździć. Pawliczak, Tonder? no chyba, że Fricke się złapie jednak ale chyba nie
@tcm69x Z tego co znalazłem wyzej to Falubaz na papierze ma najsłabszy skład. Jeszcze juniorzy, którzy chyba za wiele nie zdziałają...
Mogliby spaść, cieszyobym się gdyby Dudek w końcu do Torunia przyszedł
@V0lc4n0: Grudziądz słabszy. Niby na papierze mają mocniejszych liderów, juniorów i U24, tylko że różnice tu są minimalne - Pedersen i Bjerre są teoretycznie mocni, ale bardzo niepewni, juniorzy przewalą 1:5 z każdym poza Zieloną, więc tu nie ma dużej różnicy, a Krakowiak i Kvech to podobny poziom. A przepaść jest u polskich seniorów, oczywiście o ile Dudek nie będzie odwalał jak na koniec tego sezonu
@69guziec: gdzieś dzisiaj czytałem że do 24 ma być trzech w Zielonej i będą walczyć o to jedno miejsce w składzie: Krakowiak(jednak - myślałem, że gdzieś odszedł), Tonder i Pawliczak. Jeppsen odejdzie skoro Fricke i Zagar już są teoretycznie pewnie do Rybnika.