Wpis z mikrobloga

@Stannis_I_Baratheon: Ze względu na to, że dotyczy to głównie czasów ostatecznych, czyli zachipowanie (znamię bestii), wprowadzenie totalitaryzmu, nadejście szatana, zabijanie chrześcijan i "zniszczenie ziemi" czyli jakby wszystko to co ma powiązanie z księgą Apokalipsy Jana.
Skrajna prawica to też właśnie często katolicy, także...
Niektórych ze skrajnej prawicy można by jeszcze podciągnąć pod niechęć do totalitaryzmu, zmuszania do przyjmowania czegoś, ciągłej inwigilacji i temu podobne.
@Verdino: Statystyki wziąłem z instytutu danych z dupy.

Bo nie wyobrażam sobie jakby ten reset miał działać. Przecież to jest przedsięwzięcie na skalę światową. Jak można wszystkich po kolei przekupić żeby na to poszli?

@ReDHunter: Właśnie jedynie o czym myślałem to o nawiązaniu do Biblii i apokalipsy Jana ale myślałem że jest jeszcze drugie dno.
@Stannis_I_Baratheon: efektem końcowym ma być postczłowiek czyli w pełni kontrolowany i to nie teorie a systematycznie realizowany plan co każdy dziś może sam zobaczyć bo to przełomowy moment
Jak to będzie wszystko wyglądało ani tego nie wiem ani tego wiedzieć nie będę bo nie będę częścią tego #!$%@?