Wpis z mikrobloga

Nie wiem, co Wy macie w głowach #rozowepaski serio.


W weekend po raz już kolejny (i chyba ostatni) w życiu spotkałem się z kolejną już panną, która w opisie i rozmowie deklarowała, że ma 54-56 kg (nie wiem dlaczego ten przedział jest taki magiczny). Sam jestem dość tęgi (90 kg here), ale kiedy dobrze mi się z kimś rozmawia to naprawdę wygląd, czy wzrost nie grają roli i nie, nie uważam, że prawdziwa kobieta kończy się na 50 kg, czy inne głupoty.

No ale kurczę, Mirabelki. ()

Skoro mam 90 kg, a pani "mam tak między 54, a 56", która przychodzi na spotkanie i okazuje się mieć 65, czuję się zwyczajnie oszukany. No bo jak się czuć?

Domyślam się, że takie odejmowanie sobie kilogramów może wynikać z kompleksów, z jakichś tinderowych statystyk matchy, czy po prostu założenia, że "dobra, jak będzie nam się dobrze rozmawiało, to przymknę na to oko".

I wiecie, za każdym razem, a to się powtarza, jest mi po prostu cholernie przykro. Bo to na ogół naprawdę spoko kobiety. Świetnie się z nimi rozmawia, dobrze spędza czas, ale czy naprawdę chciałybyście zaczynając jakąkolwiek relację od kłamstwa? Czy byłoby dla Was ok, gdybyście umówiły się z brunetem 180 cm, a na spotkanie przyszedłby blondyn 175 cm, bo okazuje się, że zdjęcia były troszke zmanipulowane? Podobnie jest z kg! Rozumiem, że każda różowa chciałaby ważyć mniej i rozumiem, że może 1-2 kg nikt nie zauważy. Ale 10, naprawdę? () Zawsze wtedy pojawia mi się w głowie taka myśl, że skoro na samym początku ktoś nagina rzeczywistość, to co będzie później? Dlatego z reguły to jest pierwsze i ostatnie spotkanie. I kończy się goryczą, bo wystarczyło napisać prawdę.

#rozowepaski #randkujzwykopem #tinder #badoo #sympatia #randki #zwiazki #zalesie #itaknikttegonieprzeczyta #p0lka #pdk
  • 24
  • Odpowiedz
@tbhilt: Nie p*dol że jesteś sapioseksualny bo nie jesteś

Jeśli byłbyś to Twój umysł "olałby" otoczkę fizyczną i polegałbyś dalej wyłącznie na tym jak się z nimi gada A to że inaczej deklarowały się wytłumaczyłabyś sobie że Aaa wstydziły się, nieśmiałe są itd

A to że "odmieniło Ci się" czytaj nagle w spotkaniu zwracasz uwagę na wygląd tzn że jesteś taki sam jak 100% facetów niesapioseksualnych i tyle ale to
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: Zwykłe odbicie piłeczki iż dziewczyny są co najmniej takie same w kłamaniu, ale sęk w tym by nie tracić czasu na poznawanie przez internety i przerabianiu takich akcji( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MatiKosa: Mój komentarz też skopiowałem zmieniając zaimki na on ;D
  • Odpowiedz
@navaare: hm..zastanawia mnie co ludzie starają się tu osiągnąć pisząc takie jak powyższy (i wiele innych mniej zarzutkowych postów) na temat kobiet na portalach randkowych? Od tego się ładnieje? Zdobywa się social skilla? Więcej pieniędzy? Pozycję społeczną? Po setnym takim poście autor w nagrodę dostaje modelkę na dziewczynę? Nie wiem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slavcel: Mrau ()
@KatpissNeverclean: Może chęć pośmieszkowania na portalu, ze śmiesznymi obrazkami? Idź marudzić gdzie indziej. Jak Ci wpis nie pasuje albo autor to zawsze możesz dać czarno ¯\_(ツ)_/¯
@navaare: Ja chętnie napiszę parę wpisów dla młodych mężczyzn. Sam inaczej patrzę na parę spraw w relacjach damsko-męskich i gdyby ktoś mi wcześniej to uświadomił, byłoby lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dykto13: Muszę jakiegoś memixa stworzyć po złoto, po medal! Ale kurde dużo mi to czasu zajmuje, żeby dopracować ładnie mema i od zera ogarnąć jakiś kontekst ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz