Wpis z mikrobloga

Widzę na wykopku stabilnie, #strajkkobiet ma prawo wyjść na ulicę i wyrażać swoje poglądy i niezadowolenie, a nawet mazać po budynkach i ładować się do kościołów bo wyrażanie własnych poglądów to wyraz wolności i demokracji, no chyba że wyjść chce #marszniepodleglosci to wtedy nie. Wtedy trzeba wrzucać pseudośmieszne memy i bzdury o biciu kobiet. Wykopkowa wolność wypowiedzi i poszanowanie demokracji w pełnej krasie.
  • 8
Wykopkowa wolność wypowiedzi i poszanowanie demokracji w pełnej krasie.


@PanAlbert: Spokojnie, obecne pokolenie julek zostanie poddane eutanazji przez ich córki julki, a co pozostanie to same wyskrobią. Za pokolenie czy dwa jak ich nie będziecie ruchać wymrą z braku materiału genetycznego.
@4x80: Mnie tam, to średnio obchodzi co te Julki będą robiły sobie czy swoim babciom, ale trochę rigczu wykopki mogłyby posiadać i te same prawa dawać wszystkim, a nie tak jak teraz wykazywać maksymalną hipokryzję i zakłamanie.
Mnie tam, to średnio obchodzi co te Julki będą robiły sobie czy swoim babciom


@PanAlbert: A ''twoim'' dzieciom? Przecież od dawna celem tych protestów jest ''moja wagina mój wybór'' czyli nie masz prawa decydować o swoim nienarodzonym dziecku.

julki nie wiedzą dlaczego protestują ale ty powinieneś się doszkolić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)