Wpis z mikrobloga

Zna ktoś jakiegos doswiadczonego i wymagającego nauczyciela od francuskiego, ktory nie bedzie ze mna przerabial ksiazki albo lecial z tematem z kwiatka na kwiatek?

Przygotowuje sie do wyjazdu do pracy wiec oprocz tego ze kurs grupowy zapewnia pracodawca to chce miec zajecia indywidualne zeby nie byc w dupie po przyjezdzie, bo to bedzie branza medyczna a nie jakies biuro. Teraz jestem na A1 ale chcialabym chociaz wskoczyc na B1 przed wyjazdem jesli sie uda, wiec jestem ultra zmotywowana do nauki.

Najlepiej online i nie za miliony monet, teraz placilam 40 zl\h wiec teraz wiem, ze wole doplacic za jakosc ale miec w pelni wykorzystane te 60 czy 90 min.
Ta ktora mam to porazka bo w sumie mialam z nia cwiczyc mowienie a w sumie to ona wiekszosc mowi i to po polsku, lecimy jakos niepokolei, nie odpytuje mnie ze slowek, wiec mam male cisnienie zeby sie przygotowywac do lekcji, a jednak czuje ze potrzebuje kogos takiego. Poza tym male dziecko lata po jej mieszkaniu i cala czas ja wola i nie mozna prowadzic normalnie lekcjixD

#francuski #jezykfrancuski
  • 4
@phoropter: Za 1,5 roku, bo jeszcze kończę mgr i praktyki. Na razie doszkalam się z korepetytorem, ale faktycznie znaleźć kogoś porządnego bez wykosztowania się jest ciężko. W każdym razie, bonne chance! :D
@FallingSlowly: Ech to luzik, my mielismy jechac w listopadzie ale przez Covid sie przesuwa na poczatek przyszlego roku. No niestety moje studia sie tam nie licza a szkola policealna xD Ale to w koncu masz dobrego korepetytora czy nie? Polecałbyś?