Wpis z mikrobloga

Będę wymieniał telefon, byłem praktycznie przekonany na Xiaomi mi10t pro, ale okazało się że 5g działa rolno x jedną karta a druga wtedy jest nieaktywna. A to nie wchodzi w grę.

Więc szukam telefonu do 5k PLN:
- dual SIM i to fizyczne,
- 5g,
- bateria ma wytrzymywać dzień,
- bateria ma umrzeć dopiero po 3 latach,
- brak zacinania się przez 3lata,

Pomoże ktoś coś wybrać?

#apple #xiaomi #samsung #huawei #5g
  • 6
@MrMate: i moze jeszcze frytki do tego?
Nie ma takiego telefonu, zwlaszcza biorac pod uwage przedostatni punkt.
Poza tym 5G aktualnie to sa eksperymenty, nikt nie wie konkretnie co i jak to bedzie dzialac, do tego dochodza rozne pasma w roznych krajach, a co producent wrzuci to juz loteria.
@PurpleHaze mam teraz mi6 dokładnie 3 lata. Jeszcze nigdy się nie zaciął. Więc nie rozumiem dlaczego od flagowca mam tego nie wymagać? I tak chce 5g mimo tego że to tylko eksperymenty. Jednak jakość metra jest dużo wyższa (sprawdzałem właśnie na mi10t pro). Minus to brak możliwości obsługi w tym czasie karty nawet w 3g ;/
@MrMate: szczerze mowiac watpie zeby po 3 latach uzywania bateria w mi6 byla dobra, biorac pod uwage, ze na starcie ona juz byla ledwo ledwo jak na ten telefon.
Pamietaj ze obecnie standardem jest ekran 6.5" i w gore, do tego rodzi sie pytanie na ile modem 5G jest pradozerny. Poza tym z tymi funkcjami celujesz raczej we flagowca, ktory tez nie moze byc zbyt gruby, wiec producent tam 6000mAh nie
@PurpleHaze: mam mi6, kupiony w chinach na premierze. Bateria trzyma identycznie jak na początku czyli 27h, przy korzystaniu, 53h na czuwaniu z netem włączonym. Z włączonymi wszystkimi bajerami(gps, net, ekran na full + np. pokemon go, mapy google i strava) wytrzymuje około 6-7h. Oczywiście tutaj tez korzysta, z dual sima. Więc lipa jak nowy flagowiec nie spełni tego co stary telefon mi daje.

Przejrzę stronę, dziękuję.