Wpis z mikrobloga

Mirki jest tu ktoś, kto ma Macana w leasingu prywatnym czy może to jest najmem długoterminowy (nie na firmę)? Nurtuje mnie to, że kolega taki sobie wziął (taka zwykła wersja 2.0 TSI), jeździ, bardzo sobie chwali, ale nie jesteśmy na tyle dobrymi znajomymi, żeby zapytać, jak wygląda to z kosztami, a i pewnie o wadach mi nie powie. Wiem, że załatwiał wszystko w salonie, więc to chyba jest #volkswagenbank. Czy ktoś z Mireczków korzystał z leasingu #porsche? Powiedzcie, chociaż na prov, bo ciekawi mnie, jak to naprawdę wygląda.


#samochody #leasing #finanse #pieniadze #volkswagen
asfalt6 - Mirki jest tu ktoś, kto ma Macana w leasingu prywatnym czy może to jest naj...

źródło: comment_1604217660hTnBeH8rJNljo4DzeeAayY.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@asfalt6: przecież leasing Porshe nie różni się od leasingu skody.

Wpłacił jakaś kwotę początkową albo i nie, jest ustalona kwota wykupu i jest ustalona miesięczna kwota. Wszystko to kwestia indywidualna. Może płacić 1k miesięcznie jak i 5k.
@asfalt6 nie wiem jak takie auto, ale fajne wyposażony passat w najmie na 3 lata kosztuje mnie jakieś 2700 miesięcznie (brutto, najem dla osoby prywatnej), po mojej stronie jest tylko paliwo, myjnia i płyn do spryskiwaczy.
@asfalt6: możesz tez wejść na grupę odnośnie leasingow na fejsie, tam jest pare ekip zajmujących się profesjonalnie ogarnianiem najmu/leasingu i z tego co widziałem to w dobrych cenach
@AdamES: no właśnie głównie interesowało mnie to, co jest w ramach oferty. Tzn. z tego, co mi kolega mówił, to jedynie paliwo musi płacić, możliwe to? AC i OC jest wliczone... A pw chyba mam odblokowane, sprawdziłem teraz.
@Bintang: dzięki za konkrety! Czyli w skrócie wpłacasz na początku jakąś wartość, a potem miesięcznie kwotę i tyle. Na koniec wymieniając na nowe znowu należy wpłacić te 10 czy 20%?
@asfalt6 możliwe. Ja tak mam u siebie.
Zero wpłaty własnej, i po 3 latach oddaję auto. Oczywiście jak to przy flocie - zrobią oględziny i mogą wymagać dopłaty za uszkodzenia i nadmierne zużycie.