Wpis z mikrobloga

@Valentino_Costa: PKO BP - spoko aplikacja, umożliwiająca nawet takie cuda jak anulowanie przelewu który został zlecony ale jeszcze nie wyszedł z banku, Millennium - bardzo prokliencki bank, długi czas najwyższe na rynku oprocentowanie na koncie oszczednosciowym - możliwe że dalej tak jest ale obecnie nie korzystam, naprawdę funkcjonalna apka, łatwe warunki dla utrzymania bezpłatności, Santander - przelewy natychmiastowe za darmo ! BNP Paribas nie polecam, częste awarie, w ogóle miałem wrażenie
  • Odpowiedz
@Valentino_Costa: mbank jest bardzo dobry.
jestes od 2 dni na wykopie i masz duzo akcji,
wiec wydajesz sie byc mlodym i aktywnym czlowiekiem - polecam mbank.

fajnie, ze 60gr za wpis zaczynaja atakowac firmy, ktore popieraja protesty.
tzn wladza sie boi, ze firmy tez przylacza sie do protestow.
prawda taka, ze jak firma ma scenariusz - jeszcze pare lat z pis, to lepiej teraz sie dolaczyc i protestowac, bo inaczej perspektywa
  • Odpowiedz
@gorzki99: a po co jakieś trolle mają mi zaśmiecać wpis heheszkami? Niech sobie to robią gdzie indziej.
@komentator_2020: chyba cierpisz na syndrom oblężonej twierdzy lub żyjesz w bańce informacyjnej. Nie każdy, kto nie zgadza się z tym protestem, jest płatnym trollem. Polecam mój wykop o TikTok.
  • Odpowiedz
@DeoLawson: co za bzdury tam wypisują... mam konto w mBank od 7 czy 8 lat i odkąd pamietam (minimum 2017 rok a wydaje mi się, że i 2015 nawet bo kojarzę ten rok z różnych względów) to dało się przez www anulować albo po prostu przez aplikacje. Nie siej fermentu...
  • Odpowiedz